Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mit élveztek a mélytorkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit élveztek a mélytorkozásban?

Figyelt kérdés
Egy lány egyszer annyira nagy hévvel mélytorkozott, hogy össze-vissza öklendezett meg szanaszét folyt a nyála a combomon. Mondtam neki nem muszáj csinálnia, ha nem akarja, de ő akarta.
2021. okt. 17. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Mert szeretnek szenvedni egy farkon.
2021. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Ez jó kérdés, velem is volt már ilyen, mint amit leírtál, szerintem inkább kiábrándító volt, mint élvezetes.
2021. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert még akartam felelni
2021. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Meg akart*
2021. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem se volt jó érzés, gyakran mintha "megtört" volna a farkam, ahogy a torkához ért. Szopásnál még ilyen japán anime fejeket is vágott a csaj.
2021. okt. 17. 14:22
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Semmit nem élvezek
2021. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

Nekem tetszene de még nem volt hozzá szerencsém.

21F

2021. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
A világon semmit. Egy hosszú, vastag dolgot torokra venni egyáltalán nem egyszerű, és szerintem undorító is össze vissza öklendezni. Beveszem amíg tudom (felét legalább) és a kezeimmel rásegítek, változatosan csinálom, le is nyelem. De behányni senki kedvéért sem fogok. Nem csak mélytorokból áll a jó szopás. Teszem hozzá, soha senki nem is várta el. Páromnak 17 centi, számomra esélytelen csont nélkül tövig bekapni.
2021. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én sem várom el egyáltalán. Látszódott a csajon szenved rajta, de mégis élvezte. Pedig nincs nagy méretem.
2021. okt. 17. 14:47
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

A mélytorkozás fétise több területhez is kapcsolódik. Elsősorban a mélytorok esetén a nyálképződés beindul és ez ad egy vizuális ingert és egyfajta természetes sikamlósságot, amely egyeseket izgat, ugyanis a férfi ejakulációhoz hasonló állagot tud képezni.


Ezen kívül a mélytorok által kelltett ingerek hasonlóak a folytogatáshoz kapcsolódó ingerekhez, ami nők körében gyakrabban előfordul és kedvelt. A különbség csak az, hogy ez esetben a nő kontrollálja ennek a reakciónak az intenzitását, tehát az izgalmi foka számára is maximalizálható és ugyanakkor a biztonságérzete megmarad, mivel nem egy külső fél fojtogatja.


Ezt a fajta fétist nem fogja egyetlen lány sem csinálni "megfelelési" kényszerből, tekintve, hogy maga a folyamat az akár kellemetlen is lehet, és alapvetően ha a fulladás nem izgatja fel, akkor ijesztő és félelmetes lehet számára, szóval biztos lehetsz benne, ha nem izgatja nem fogja csinálni. Még akkor sem, ha ezt elvárod tőle.


A fétishez megértően kell odafordulni és a témát feszegetni, hogy esetleg ez neked nem fér bele, ugyanis a fétis kiélése az egy fontos tényező a sexuális kapcsolatban. Ha ez nincs meg, akkor az könnyen az együttlét romlásához vezethet. De természetesen a te igényeid és határaid is fontosak, ha te kényelmetlenül érzed magad e miatt, akkor ezt is el kell mondanod és közös megoldást kell találnotok.

2021. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!