Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi csak szexkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csak szexkapcsolatot akart és csak használt, 1,5 évig, hogy higyjem el, hogy most párkapcsolatot akar és szeret?

Figyelt kérdés
2021. okt. 20. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszel, amit akarsz, de ha másfél évig voltál “felhasználó” barátnő, abban te is jócskán benne vagy…
2021. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Mi az hogy használt? Te nem akartál vele szexelni? Nem volt jó?

Te ismered a pasast, csak te tudod eldönteni, hogy őszinte vagy sem. Nyilván kialakulhatnak érzelmek valki felé, neked kell eldönteni ez valódi-e vagy se. Ha elmúltál 18, nem kéne ennek akkora gondot okoznia

2021. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz azalatt, hogy csak használt? Megerőszakolt? Rossz volt neked? Miért maradtál vele ennyi ideig? Ha eddig átvert, miért bízol benne?
2021. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy csak a szexuális vágyainak a csillapítására használt.


És ez most hogy változhatott ekkorát.....

2021. okt. 20. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4: De nem váaszoltál. Miért csak használt? Te nem akartad? Nem volt jó? Hazudozott neked hogy lefeküdj vele másfél éven át?


Mellesleg szerinted nem változhatnak az ember érzései? Soha?:D nem értem a logikádat

2021. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5:de akartam

és de igen, hazudott, mert nem mondta meg, hogy csak szexkapcsolatot akar,pedig tudta.

Ennél konkrétabban nem megyek bele nehogy magára ismerjen.

2021. okt. 20. 18:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

És 1,5 év alatt nem jöttél rá, hogy csak szex van köztetek?

Komolyan nehezenre esik elhinni, hogy ennyi ideig egyszer se tűnt fel, hogy csak szexre találkoztok.

Melleslegha hazudott neked akkor, akkor mi a kérdés? Kiderült, hogy nem őszinte, megbízhatatlan. Akkor most minek gondolkosz azon, hogy kapcsolatot kezdj vele? Nem egyértelmű a dolog? Nem értem akkor most mi a kérdésed..

2021. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon zavaros. Hogy működött az egész másfél évig? Ez nagyon hosszú idő. Sose beszéltetek? Nekem az jön le, hogy nagyon szédít, mert naivan iszod a szavait, és neki ez nyilván kényelmes.
2021. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de véletlenül nem te írtad a 4-es és 8-as választ ehhez a kérdéshez?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9es nem én irtam.
2021. okt. 20. 21:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!