Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem, hogy szemet vetett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy szemet vetett rám egy roma férfi, akit látásból ismerek. És hát ahogyan rám néz, attól eléggé be is gerjedek. Talán egyszer lefeküdnék vele ha be próbálkozna.Viszont?

Figyelt kérdés
Itt is sokat olvastam róla, meg hallottam is, hogy van egy alapszaguk ami elég büdös. Közeli kapcsolatban sem voltam még romaval, munktarsakkal sem álltunk egymáshoz olyan közel, hogy éreztem volna. És hát eléggé tartok ettől, hogy milyen lenne a bőrének az illata. A fantáziámban nyilván nincs ilyen, így félek hogy undorodnék tőle és oda is lenne vágy. Bár azt is halottam, hogy jók az ágyban. Ez talán kompenzálná?
2021. okt. 20. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

A cigányok közül az alja népnek van olyan szaga. A normális romáknál ezt nem érzed.


Menj hozzá kicsit közelebb, meg fogod érezni azt a büdös füst szaghoz hasonlót, ha ő is olyan.

2021. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Úgy érted, hogy büdösnek ugyan büdös, de jó az ágyban, és ez kompenzálja a bűzt? Érdekes elgondolásaid vannak.


Szerintem sztereotípia az, hogy a romák büdösek lennének. Nincs szerintem jellegzetes szaguk, mint mondjuk az albánoknak. Ha van is valami mellékszaga, megszokod.


Inkább az szokott a gond lenni, hogy a nőt tulajdonukként kezelik, nem veszik emberszámba, de szakítani már nem lehet velük, mert agresszívek lesznek. Két barátnőmet is megerőszakolta a roma pasija amikor szakítani akartak. De nyilván ezt nem lehet általánosítani, vannak nagyon rendes romák is.

2021. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
szerinted ha ugyanugy furdik mint barki mas, o budos marad? ez az orszag tenyleg nagyon lent van baszki..
2021. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
gudzsarátiaknak, szentinelézeknek, maoriknak nagyon jellegzetes szaguk van, a romáknak NINCS!
2021. okt. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Bizony hogy van. Az összesnek van. Akármilyen tiszta érezni
2021. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá és "szagold meg"!

A puszi nők és férfiak között eredetileg nem puszi volt. Két oldalról vettek a nők szagmintát, aztán eldöntötték, hogyan tovább.

Tehát odamész, bemutatkozol, két puszi - helyett szippantás - és már tudod is hogy milyen a bőre illata.

2021. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te dolgod, de minek kezdesz olyasmibe amiből lehet enm fogsz jól kijöni?
2021. okt. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Gumit huzzal neki kitudja mit kapsz el
2021. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Összejött azóta?
2021. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Érdekelne mi volt azóta és te hogy tapasztaltad.

Sajá tapasztalatom alapján igen is van egy jellegzetes illata/szaga a bőrüknek.

Kinek tetszik, kinek nem.

Sok magyar számára büdös. Hiába tisztálkodnak.

Ez egy borzalmas példa lesz, de nem jut eszembe más.:

Az alkonyatban a vámpírok számára büdösek voltak a Farkasok, míg az embereknek és maguknak a farkasoknak sem tűnt fel, h szaguk lenne.

Nézzük úgy, hogy a Vámpírok a Magyarok a Farkasok pedig a Romák. Maguknak nem hiszem, hogy feltűnik a szaguk. Nekünk igen, hiába tisztálkodnak rendesen.

Amikor Bella is vámpír lett, neki is egyből feltünt Jacob szaga. Tehát ez szerintem simán csak azért van mert genetikeilag ennyire különbözünk.

Renesme még is bevésődött Jacobra a félig vámpírsága ellenére, pedig ugyan olyanok voltak az érzékszervei mint a Vámpírokénak. Tehát el lehet ezt engedni, meg lehet szokni és meg is lehet szeretni. Mert végül is nem úgy büdös.. Csak más mint nekünk és furcsa.


Az meg, hogy egy Roma jó-e az ágyban, az relatív.

Ugyan az mint a Magyaroknál. Nálunk is van aki jó, van aki nem.

Voltam már Romával is, volt amelyik nem volt jó, semmi extra. A legutóbbi exem pedig csodálatos volt.

2022. márc. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!