Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ájuldoznak a punciért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ájuldoznak a punciért a férfiak, amikor látványra kifejezetten taszító általában a női nemi szerv?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 10:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
én voltam már nővel 31/f, és szeretem a puncit mi ezzel a baj? és szépnek is tartom, de vannak határok
2021. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a kérdező nő, és még sosem szexelt. :D

"vágott seb" - ekkora lámaságot férfi nem ír egy pinára.

2021. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és szexeltem már jó párszor.
2021. okt. 21. 10:41
 24/37 anonim ***** válasza:
80%

#11 #16

Lehet nem putris prostikkal kéne dugni és akkor nem büdös. Érdekes módon nekem még egyszer sem volt büdös vagy rossz ízű a punci, pedig már 4 barátnőm volt szóval lett volna több száz alkalom hogy olyan legyen.

21F

2021. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
87%

Nagy baj van a toronyban. A szex az evolúció szerves része, a legerősebb ösztön, elég nagy baj lenne ha szexuálisan nem vonzódnának az emberek a másik testéhez, mert csúnyának látnák. Én minden péniszt szépnek láttam amivel eddig voltam, mérettől és formától függetlenül. És az én nemiszervemre sem volt még panasz, pedig igazán ronda a nagy kisajkakkal és csikloval.

Csak egy normális férfi nem ennyit lát a nőből, hanem sokkal többet és nem fintorog ha egy nedves pina közelébe kell mennie.

Az meg, hogy derogal neked az orál. Hát sajnálom azt a szerencsétlent aki valaha is lefeküdt veled. Remélem azért a szopast nem várod el, hiszen a te avas büdös farkad is undorító lehet amire jobb rá se nézni.

2021. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
42%
Olvasd el ujra amit a kerdezo irt.
2021. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

"És az én nemiszervemre sem volt még panasz, pedig igazán ronda a nagy kisajkakkal és csikloval."


Te magad mondod ki hogy ronda a puncid!

2021. okt. 21. 11:14
 28/37 A kérdező kommentje:
25: a szopást elvárom a nőktől. én nem viszonzom.
2021. okt. 21. 11:15
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Na jól van ne etessük a trollt, ez nyilván kamu.

A szopast elvarod persze. :D

2021. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

-a puncit rondának tartod, szinte undorodsz tőle

-a péniszt esztétikusnak tartod, az lehet szép

- nem nyaltál, nem is nyalnál

- szopást elvárod

Hiszed, vagy sem, de van erre szó, és az olyan fajta kapcsolatok pontosan meg is telelnének az elvárásaidnak. Komolyan mondom próbáld meg férfival. Nincs abban semmi szégyellni való. Utána mondhatnád, hogy mégse volt jó, de ennyiből neked igenis az lenne ideális.

2021. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!