Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nektek hanyadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek hanyadik alkalom, vagy mennyi idő után szakító ok a rossz szex?

Figyelt kérdés

A rossz szexbe beletartozhat bármi, a méreten kívül.

Olyasmire gondolok mint merevedési zavar, vagy koraimagömlés, sima ügyetlenség, stb.

Tehát olyan dolgokra, melyek akár változhatnak is, de azért nincs rá garancia…


Tegyük fel, hogy a pasi minden más szempontból ideális számotokra.


A válaszokat előre is köszi!

Ha lehet, akkor kort is írjatok…

23/f



2021. okt. 22. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Par hónap
2021. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ. Ha teljes katasztrófa, egyáltalán nem működik semmi, nagyon béna, nagyon gyorsan elmegy, puha, vagy nagyon kicsi a férfinak, akkor akár az első alkalom is lehet az utolsó. Ha csak valami kisebb gond van, pl mert túlizgulja, de amúgy működik, az belefér. 2-3 alkalmból ez bőven kiderül. Olyannal nem maradnék, aki egyszerűen nem tud kielégíteni, a jó szex fontos.
2021. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, tesz-e valamit a változásért.
2021. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2. Szóval 2-3 alkalom alatt kiderül, hogy tudna e fejlődni?

Ha harmadik alkalommal is béna, akkor ki adnád az útját akkor is, ha esetleg érzelmileg kötődsz hozzá?


#3.

Mondjuk, hogy tesz.

Kérdés, hogy Te ez alatt mit értesz… (?)

2021. okt. 22. 17:29
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én nem szoktam sokáig várni az első szexel. Pont azért, mert jobb, ha időben kiderül, ha nem stimmel valami,még nem élem bele magam. Az igazi kötődéshez a lelki és a fizikai dolgoknak is passzolni kell, ez 50-50. Meg én élvezni akarom a szexet, nem oktatni, és hetekig, hónapokig próbálkozni úgy, hogy a végén lehet nem is lesz változás. Ez teljesen lelombozó. Ha tényleg csak túl izgulta vagy ilyesmi, az oké. De állandó problémákkal más a helyzet, és ez bizony tényleg pár alkalom alatt kiderül. 2es voltam
2021. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor marad a prosti.
2021. okt. 22. 18:04
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Miért, neked mennyi időre van szükséged, hogy normálisan megdugj egy nőt?
2021. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mivel mindig más a probléma, sokra.

Vagy pár hónapra.


De kettőnél még sosem kaptam több esélyt.

2021. okt. 22. 19:54
 9/13 A kérdező kommentje:
Sokkal könnyebb a nőknek, hogy nekik nem kell teljesíteni, nem kell nyújtani semmit, már az elég hogy puncival rendelkeznek…
2021. okt. 22. 19:55
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem mindig kellett teljesítenem. Máskülönben azt mondják a férfiak, hogy unalmas fadarab vagyok. Minden ilyen kérdésnél azt írják a férfiak, hogy a nő legyen aktív, kezdeményező, legyenek ötletei, legyen nyitott,stb... máskülönben fadarab.
2021. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!