Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legextrémebb vágyatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legextrémebb vágyatok?

Figyelt kérdés
Ha ide nem szeretnétek leírni, privátba is jöhet.

2021. okt. 23. 12:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%

6. Ott vagy te 5-ös, ahol Gyurcsány Ferenc 4-es.

Éppen lepontozós kedvem volt, és autóellenes is vagyok, és nem volt semmi figyelemfelkeltő, érdekes a válaszodban, így odaböktem egy lepontozást. Ez már csak ilyen, ha tetszik, ha nem. és most ezt meg te fogod lepontozni, talán mások is, csak mert olyan kedvük lesz, vagy mert sajt.

2021. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
31%

Leborotválni egy csaj punciját. Utána lepisilnám rola a habot. Kedvességemért cserébe, ő is rápisilne a farkamra. Utána hasrafektetném az ágyon, bekenném a fenekét sikositoval, és elozetes tágítgatás nélkul jo keményen megdugnám a popsiját. (ez utobbit úgy értem, hogy a csaj olyna rutinos análozo, hogy nem kell neki elore ujjal tágitgatni)


Nagyjábol ez az én legtitkosabb vágyam.

2021. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 11-es! Nem elegánsabb figyelmen kívül hagyni vagy inkább érvelni? Tudomásul veszem,csak nem értem,hogy csak úgy,indok nélkül is le lehet pontozni? Az autóellenességet azt értem,Magyarország Gergőkéje is ilyen.A lepontozást,azt továbbra sem,hiszen,közben meg bókolsz,hogy jobb vagyok,mint Gyurcsány Ferenc.Hiszen,ahol ő 4-es én ott, 5-ös vagyok.Tehát,eggyel jobb.Köszönöm!
2021. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
20%

13. Nem bókoltam senkinek, csak direkt valami hülyeséget akartam írni.

Nem is kell értened. Nekem ehhez van kedvem, így nyomkodom a lepontozást, mert így jön kézre, így van kedvem, meg minden. Ez a gyakorikérdések nem a világ legszínvonalasabb oldala, és nem ér annyit, hoyg foglalkozz vele, hogy ki hogyan pontozz. Ide nem azért járnak az emberek, hogy az éleselmélyűségüket itt villogtassák, én sem itt teszem, hanem valahol máshol.

Az autóversenyzést csak akkor nyomasd, ha te fogod belélegezni is, amit kieregettél a levegőbe, és nem mások tüdejét károsítja, és a környezeted a jó kis hobbid.

Nyilván ha személyesen ismernénk egymást, lehet, jó haverok lehetnénk, de engem a gyakorikérdések színvonala nem sarkall arra, hogy itt én értelmesen viselkedjek, nincs is rá semmi okom.

2021. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
25%
Az éleselmélyűséget direkt írtam ly-nal, még mielőtt valaki ezen kezd el lovagolni.
2021. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%
Köszönöm a választ!Tisztelettel,nem hobbim az autóversenyzés,extrém álmom.Nem dohányzom,így a cigaretta füstjét,ha átszámítjuk kipufogó szennyezéssé,akkor nem károsítottam jobban.A fő kérdés az az,hogy amikor valaki veszi a fáradtságot és kérdést ír,arra miért reagálnak azok,akiket,nem érdekel?
2021. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%

Imádok az ilyen kérdések alá válaszolni. Leirom rendes hangon, normális stílusban a titkos rejtett vágyam, aztán valaki lepontozza a teljesen legitim válaszom.

12 voltam.

2021. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
Karatés nő talpát nyalni.
2021. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú talplábszag, hol vagy? :D
2021. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános szex. /F
2021. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!