Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran szexelnél, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szexelnél, ha nem lenne netes társkereső és milyen gyakran szexelsz, ha igénybe veszed?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a való életben mindenkin van egy álarc és el nem tudom képzelni, hogy jutnak el az emberek az ágyig olyan gyakran, hogy kerül le az az álarc? Velem is megtörtént már, nem vagyok szűz, csak a rendszeres szexet nem értem, hogyan oldják meg azok, akiknek nincs komoly kapcsolatuk. Az a legkönnyebb, felmenni a netre és keresni valakit, aki szintén szexet akar tőlem, de én idegenkedem ettől nagyon. Mások az ismertségi körön belül oldják meg vagy marad mindenkinek a net?

Nő vagy férfi vagy?



2021. okt. 23. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Nincs netes társkereső ami működőképes lenne.
2021. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam, de annyira alja emberek vannak fent, hogy már szexre se ismerkedem ott. Nem tudom így mi lesz, hogy fog kialakulni. Tény, hogy korábban többeket ismertem meg neten, mint élőben. De mostmár csakis személyesen fogok ismerkedni. Nehéz lesz, mert nyilván nem buliban meg részegen akarok felszedni valakit:D hanem normálisan, normális férfit.

Ha arra vagy kíváncsi, akkor igen, netről nagyon sok emberrel szexelhetnék. Legalább 2 naponta mással, ha ez kéne. Ha az érdekel, személyesen úgy ismertem meg szexre embereket, hogy munkahelyről pl kollégák vagy főnök (miután már nem dolgoztam ott) vagy baráti összejöveteleken ismerős ismerőse volt és jól eldumálgattunk este vagy régen volt hogy szórakozóhelyről, de olyan is volt, hogy exem baráti köréből került ki a partnerem (szakítás után). Szóval igazából lehetőségek személyesen is vannak azért, de tény, hogy könnyebb pl egy bárban ismerkedni. Szerintem az még rendben van, mégse egy buliban részegedsz, hanem kultúráltan iszogatsz és könnyen lehet szóbaelegyedni is valakivel pl a pultnál, teraszon vagy ilyenek. Lehet szemezni a másik asztalnál ülővel. Én pl nem vagyok olyan félős, ha már van 1-1 olyan pillantás, akkor simán kezdeményezek beszélgetést. Vagy a pultnál is akár, ha olyan pasi áll mellettem. Aztán persze lehet hogy nem passzolunk vagy van párja, akkor max beszélgettünk egy kicsit és kész:)

Könnyebb is személyesen, mert sokkal rövidebb idő alatt sokka több infót szűrhetsz le valakiről, mint társkeresőn 3 db képből. Tehát utóbbi esetben sokka több idődet vesztegeted el, mert sokkal több olyan van, akiről elsőre azt hiszed lehet jó lesz, aztán kiderül h egy barom vagy buta:D személyesen könnyebb ezeket szűrni, így hatékonyabb tud lenni az ember:D

Plusz hozzáteszem, hogy nekem a legjobb dolgok személyesen alakultak, spontán. Társkeresőn szinte mindig csak nyomorékokat fogtam ki (pedig próbáltam képek alapján is szűrni és nem, nem az ilyen gyúrós macsó szépfiúkra bukom) de ez csak az én véleményem/tapasztalatom.

N

2021. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Férfiként nehéz találni olyan nőt aki szexelne, se a való életben, se a neten nem olyan könnyű! Nők találnak ahol csak akarnak, mert eleve ők választanak. A való életben eddig hamarább találtam valakit, mint itt fent, de a való életben is sokat kellett győzködni, hogy próbáljuk már meg, és a végén a lány mondta azt hogy miért nem jöttünk össze hamarább!? Igen esélyt kell adni mindenkinek, mert nem tudhatja senki hogy kiben mi rejtőzik.
2021. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne net, az exeknek lenne esélyük(ami zsakutcas dolog mert egyszer már szakitottunk nem a legszerencsésebb es nem a legokosabb dolog es nem is akarok ilyenekkel kezdeni, max ha ravinne a kenyszer, ha nem birok a p.ncimmal es nincs más)


Kornyezetemben (suli munkahely bnők parjainak haverjai stb)hihetetlen de egy olyan aincs aki tetszene, vagy ha tetszik egyedulallo lenne.

Plusz azert a "híremet" is féltem olyan tekintetben hogy hogy nezne ki hogy a bnom pasijanak haverjaval kavarok, vagy az ex haverjaval, vagy a szomszeddal aztan annak a haverjaval aztam kb az egesz ismerosi köröm már "ismer"


En uj kapcsolat vagy szex igénye kapcsán kizarolag totálisan IDEGENEKKEL szeretek ismerkedni. (De tudom hogy millioan inkabb a kapcsolatrendszereikkel élnek es azt "göngyölítik" fel ill a kozvetlen kornyezetukben halásznak)en imádom a teljes ismeretlénseget, teljes tiszta lapot viszont. Amikor abszolut hátso pletykák, es eloitélet mentes minden.


Szoval net nelkul még bevállalnám az exeket de a kornyezetemben sincs olyan aki tetszene.

Szoval maradna ez a lo nincs szamár is.



Neten meg persze hogy a millio deffektes selejtes kozt kell "halászni"sajnos. Nem egyszer regiztem is már ki csak mert nem birtak már gyomorral a szatirokat vagy parasztokat vagy mamahoteleseket vagy hájas disznokat vagy tatákat.

Neha levegot kell vennem ahhoz hogy egyaltalán vissza tudjak menni a netre...


De szoval aztán rám mosolyog a reménysugár. Es onnanstol jön az adrenalin, elboritanak a hormonok, érzed azt az impulzust amit a másik is, egymásra kattantok, nyit ő is te is, aztán mintha be lennél "állva":D

Es aztán megdobban a szív is:)


Ehhez a partnert nem konnyu megtalálni a neten ahogy irtam akivel totálisan egy a hullám, de ha megtalálod az mindent visz, az leírhatatlan.


Es mar meg is van nemhogy csak a rendszeres szex, de a korlátlan habzsolás az életben.

2021. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*nem bírtam már
2021. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
#2 a mai világ rotható körülményei közt még egész normálisan csinálod ezeket a dolgokat..
2021. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

*Szerintem ezt a fajta "ködöt", amikor tiszta erővel törnek elő az ösztöneid, es nem birod magad tartóztatni sem, es teljesen el van az agyad borulva, be vagy vadulva es ő is,m es adja nagyon, én kétlem hogy ismeros vagy szomszed vagy haver haverja, akivel igy apránként alakitgatod a dolgaid módszeresen es számítóan ezt elő tudná idézni es kihozni beloled.



Nekem eddig kizárolag olyan adott ekkora "flowt", aki idegen es letaglóz, fokozatosan es csak felfelé húz es elviszi az "az agyad" is.


Amikor nem is vártál sokat tőle, de meglep ezzel aztan meglep azzal, elvisz.


Amikor ugy "beüt" az egész mellbevág lesokkol. Csak megélni tudod.

2021. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4.voltam
2021. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne a netes ismerkedés, kb. soha nem szexelnék. Így pár évente jön össze vki. F
2021. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha ezerrel nyomom a tindert átlagban 1-2 hetente összejön valaki. Rendes netes társkeresőn kb 1 év alatt 3-4 jött össze, aztán abbahagytam mert 100x annyi melót kell belerakni, mivel rengeteg a gyökér.

Ha nem használnám egyiket sem akkor 0, mert egyáltalán nem járok el sehova bulizni, de csak kimozdulni sem, munka és az életmódom miatt.

23/f

2021. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!