Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nektek bejön a zuhanyrózs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek bejön a zuhanyrózsával történő masztizás?

Figyelt kérdés

Ma picit fel voltam izgulva. Gondoltam kipróbálom hosszú idő után újra így. Még tiniként sokszor masztiztam ezzel a módszerrel, rendszeresen orgazmusom volt tőle, aztán felnőttként valahogy nem jött be, már sosem tudtam elélvezni ettől. A mai is csalódás volt.

Nektek bejön ez? Vagy én csinálom rosszul?


Értelemszerűen CSAK NŐK válaszát várom!



2021. okt. 24. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer próbáltam, de nem jött be.
2021. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
tiniként imádtam, mostmár olyan semmilyen, hiszen van szex
2021. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmenni nem szoktam tőle én sem de szoktam csinálni mert jó érzés, konkrétan nem orgazmus a célom vele csak hogy szórakoztassam magam zuhanyzás közben


Próbáld ki az elektromos fogkefét ha még nem próbáltad az tuti bejön

2021. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem csikiz
2021. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom hasonló tapasztalataink vannak. Igen a szex ezerszer jobb. Ritkán is masztizok, ma jött meg a kedvem hozzá, hát nem jól sült el. :D
2021. okt. 24. 18:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem se jött be:D Csikiz, ha erősebbre veszem, kellemetlen. Kézzel sokkal jobban el tudom találni a ritmust és a kellően erős stimulációt.
2021. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jött be,csikiz.
2021. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem jön be. Nagyon sok víz, nehéz beállítani az erősséget, meg úgy általában irányítani. Próbáltam, nem tetszett.
2021. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem az is a gondom volt (bocsi, hogy ilyet írok), hogy a csiklóm sokkal jobban megduzzadt, mintha kézzel ingerelném magam, az orgazmus mégsem jött sehogy sem. Kézzel kellett befejeznem.

Látványra nekem izgató, de ennyi. Nem tudom tiniként hogy élveztem ezt.

Lehet holnap teszek még egy próbát.


#3: Az elektromos fogkefét nem próbáltam még. Köszi a tippet. :) Nagyon ritkán masztizok egyébként. Ha csinálom, akkor kimerül abban, hogy ujjal pár perc alatt orgazmusig juttatom magam aztán annyi. Pedig emlékszem korábban hogy el tudtam nyújtani, vagy sokáig ujjaztam magam.

2021. okt. 24. 22:03
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fajdalmas.
2021. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!