Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy éljem ki magam ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem ki magam ha nem vagyok jó a csajozásban mert félénk vagyok?

Figyelt kérdés

Vágynék pedig rá, de ilyen személyiséggel esélytelen vagyok a lányoknál.

Bánom hogy ennyire nem tudom rendesen élni az életemet.


2021. okt. 24. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Én is.

30 vagyok.

2021. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
pasizz
2021. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez a "kiélni magam" hülyeség. A libidó az életkor előrehaladtával termeszetesen csökken, nincs rá szükség hogy "kiéld". Ez a kiélős hozzáállás szerintem csak arról szól hogy dicsekedjen magának vagy masoknak az ember hogy hány nő volt meg...
2021. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Sehogy. Neked ez nem adatott meg. Jobban jársz ha belenyugszol,mert ha állandóan sóvárogsz vagy irigykedsz, azzal csak magadnak ártasz. Ha el tudod engedni, akkor megnyugodhatsz.
2021. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%
Az utolsó egy megkeseredett ember lehet,és azért hányta ide az irgalmatlan nagy baromságát mert ő túl gyáva a fejlődéshez és ezen okból kifolyólag próbálja meg elvenni a kérdező kedvét az egésztől...Saját példámat hozom fel:néhány éve ahhoz nem volt bátorságom,hogy a portáscsajtól kérdezzek valamit,ma meg már bármilyen lánnyal simán elbeszélgetek. Az önbizalom fejleszthető! Kedves kérdező,nem tudom hány éves vagy de össze kell szedned a tökeidet,ilyen egyszerű. Sokféle világnézet uralkodik a világban,de egyvalamiben a tibeti buddhista szerzetes és a Wall-street-i bróker is egyetért: fejlődni csak fájdalom útján lehet! A legjobb módszer,ha szembeszállsz a félelmeiddel,régebben még úgyse nagyon mertem leszólítani egy lányt,ha már volt bennem pár pohár sör. Pár hónapja meguntam a több évnyi tökölést ezt és elkezdtem lejárni szórakozóhelyekre JÓZANUL és úgy próbáltam csajozni. Iszonyatosan be voltam szarva és te is be leszel kedves kérdező,mikor odamész egy lányhoz,1. 2. 3. alkalommal...azonban tizedszerre már nem annyira,huszadszorra meg már annyira se,harmincadszorra meg már full leszarod,hogy kapsz e kosarat vagy sem. Hát így lehet a legjobban fejlődni. De azt is tudom tanácsolni,hogy kezdj el egy önbizalmat adó hobbit,küzdősport pl. Interneten sok módszert találhatsz önbizalom növelésre. És ne gondold,hogy egyedül vagy a félénkségeddel,Tom Hardy mesélte egy interjúban,hogy évekig nem mert lejárni konditerembe,mert fél az izmos,nagydarab fiúktól,akik odalent edzettek és nála a színészet egy túlélési technika,hogy bátornak mutassa magát,ezért kezdte el az egészet. Szóval akár csatlakozhatsz egy színészi társulathoz is,az is jó kezdésnek,önismeretet szerezhetsz és megtanulod majd jobban kezelni a különböző érzelmi helyzeteket. Persze dönthetsz úgy is,hogy szarsz az egészbe és akkor elmegy melletted szépen az élet...te választasz...
2021. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!