Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincsenek kismellű/keblű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek kismellű/keblű modellek?

Figyelt kérdés

Amatőr fotósként az utóbbi időben elkezdtem fotómodellekkel való együttműködést keresni. Vékony, és számomra persze természetesen kinéző női modellt próbáltam/próbálok keresni, de arra kezdek jutni, hogy modellügynökségeken keresztül nem fogok sikerrel járni. Számomra ha egy nő vékony, akkor az azzal jár együtt, hogy a keblei is az átlagosnál kisebbek, és az ügynökségeknél meg nem ezt látom, hanem szinte csak és kizárólag B-D kosaras (szemre) lányok/nők modellkednek, miközben ha az utcán sétálok, akkor azért a vékony lányok/nők között elég sokan más adottságokkal rendelkeznek, de őket miért nem látom ügynökségeknél?

Mit csinálok rosszul, miért van ez? Vagy esetleg csak akiket én keresek, nincsen önbizalmuk, hogy modellkedjenek?


2021. okt. 25. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt te csinálod rosszul. Általában a vékony lányoknak kis mellük van, kevés a kivétel.
2021. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A modellügynökségek is a vékony nőkre utaznak, nem tudom te hol találtál b meg D kosaras modellt, de az ritkább. Facebookon van egy csomó fotós keres modellt csoport, lépj be olyanba.
2021. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamit te nagyon rosszul csinálsz.
2021. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a modellek megcsináltatták a cicit.


Egy B kosaras mell egyébként nem nagy, sőt, még a C is csak közepes.


Ha full lapos modellt kerestek, az a gyerek-, tini kategória.

2021. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem gyerek/tini az a kategória amit keresek, és nem is a full lapos. Én nekem van jópár ismerősöm A kosaras melltartóval, és abszolút nem mondanám őket laposnak. Habár kinek mi a lapos ugye.


Lehet, hogy kicsit túloztam is a kérdésben azért, és persze a feltöltött képek is "valszeg" csalnak, de azért szemre a modellek jelentős része inkább C kosártól indul.

2021. okt. 25. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek? Ez egy alaptalan kijelentés.
2021. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te nem nagyon vagy tisztában a dolgokkal.
2021. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagy mellet bárki tud csináltatni.
2021. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő rossz méretet hord, szóval férfiként nem tom mennyire vágod a dolgot.
2021. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!