Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen lányok kapcsolatfüggő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányok kapcsolatfüggők, vagy ez lenne a normális?

Figyelt kérdés

Egyedül van, megismer egy fiút aki bejön neki, megvan a vonzalom, de ez a fiú későn lép és van egy másik fiú aki bátrabb, rámenősebb és őt választja.

Ez normális dolog?

Tehát ha egy fiúnak tetszel, és ő is neked, de nem lép gyorsan akkor tényleg nem vársz rá hanem össze jössz azzal aki gyorsabb?


2021. okt. 26. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

igen.

Mire várjak?

2021. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ennyire fontos hogy legyen melletted valaki?


Arra amúgy ilyenkor nem gondolnak a lányok hogy az a fiú aki rámenős az ismerkedésben az ha talál jobbat simán lép?

2021. okt. 26. 19:29
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem várok

Ha nem elég rámenős határozott és nem mutatja ki hogy akar tőlem valamit, akkor nem olyan személyiség aki bejön nekem

Attól nem félek hogy lèp, eddig még mindig én szakítottam 🤷🏼‍♀️

2021. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Lehet. De mire várjak 28-30évesen?


20on évesen elemegy hogy várok a srácra de akkor is ha valamit akar akkor legalább legyen határozott.

Teszek neki? Igen! Mire várunk?

Addig a másik 3x megdug, és remélhetőleg elvisz vacsizni meg moziba. Addig sem ültem otthon és ettem sütit valami romatikus nyálat nézve várva a srácot. Aki annyit sem mond,hogy bikk-makk ha meglát.

2021. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

#4

Egyetertk :))

)

Fel is pontoztalak mindkettötöket :)

Amúgy külön idegesto amikor nekem is bejönne az aki nem lép..

De nem várok akkor se

2021. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Erősebb kutya...
2021. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Haver ez nem kapcsolatfüggőség hanem egy teljesen természetes dolog. S nem vonzalom volt (te gondoltad túl) inkább "kicsit csípem" kategória de nem volt beléd szerelmes a csaj. S veled együtt ebbe a kategóriába még vagy 5 másik pasi van egy időben nála (neked is több csaj tetszik azonos időben nem?). Ezek közül meg az a befutó aki a legjobban tetszik neki ÉS ki is mutatja, udvarlással, "teperéssel". Miért várjon a 4 másik balfékre?
2021. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

#7

Vigyázz mert lepontoznak téged is 😂😂

2021. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Az ember társas lény! Én sajnos már jó ideje egyedül vagyok, de már nagyon nehezen bírom!
2021. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! A lányok/nők általában nem szeretik a tutyimutyi pasikat. Ha nem lép az illető, de nekem mégis nagyon bejön, megpróbálom a kezembe venni az irányítást. De az a tapasztalatom, hogy az ilyenek akkor sem mernek lépni, ha a szájukba adom a puncim.

Teljesen természetes, hogy nem várok valakire, aki még fogja anyuci szoknyáját. Ez nem kapcsolat függőség.

2021. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!