Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők. Elnéznétek ezt az egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Elnéznétek ezt az egyszeri prostit egy pasinak?

Figyelt kérdés

Szűz volt hosszú időn át és elment felismerni a női testet egy prostihoz. Ezután soha többé nem ment és te vagy az első rendes nője életében. Ha kiderülne nagyon zavarna???


F/29



2021. okt. 27. 09:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
21%

Én hasonló korban voltam először nővel, kérdező és a mai napig örülök, hogy az akkori barátnőmmel vesztettem el a szüzességem,nem valami qrvával.


Őt nem zavarta, hogy új nekem a szex, sőt. A szex egyrészt ösztönből jön, másrészt nincs két nő, akit egyformán kell dugni. Minden nőre rá kell hangolódni, megismerni mi a jó neki stb.


Szerintem hanyagold a qrvákat. Felesleges és sok nő elítéli (helyesen).

2021. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%

Azt nem értem a nőknél, hogy mi jogon, honnan veszik a bátorságot, hogy fent akadjanak azon, hogy egy pasi volt párszor prostinál, amikor az a múltban volt, az ég világon semmi köze hozzá a másiknak, hogy mit csinált a másik régen, de persze az, hogy egy 25 éves nő tulvan 30 egyejszakason, 20 hármas szexen, kitudja hány pasi farkát pippantotta le buliban, diszkóban stb helyen, én pasi vagyok, de engem sokkal jobban taszitana az, hogy egy nőt vegigkur a fél ország mint az, hogy elment egyszer prostihoz egy pasi. Ja és persze nekünk férfiaknak elkell viselni, hogy a nőt vegigkurta a fél ország, mert ugye "de hát csak éltem az életem, mit vártál, hogy otthon ülök, sok fiú udvarolt, kikellett éljem a szexualitasom stb"

Undorító a nők viselkedése, felháborító, egyenesen taszít ez logika náluk, jól megerdemelnenek egy nagy pofán b$&zást, már elnézést kérek a stilusert, de k$&vára nincsen fogalmatok, hogy milyen nehéz nőt találni, még egyejszakast is és van pofátok felróni, hogy egyszer prostihoz megy az ember fia...

2021. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%
Hát ilyen emberrel nem csoda hogy még a prosti se szívesen áll szóba.
2021. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
64%

#12 mindenki azon akad fenn amin akar. Van joga mindenkinek úgy párt választani ahogy csak akar. Én nem foglalkoznék olyan pasival aki prostinál volt, te pedig ne foglalkozz olyan nővel akit a fél város végig dugott. Ilyen egyszerű. Nem kell elfogadni ha nem szeretnéd.

Neked tényleg nehéz lehet nőt találni ilyen stílussal, de más embernek aki kicsit is normálisabb nálad annak nem lesz túl bonyolult.

2021. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
51%
Hát fura lenne de el tudnám nézni azt hiszem 🤔
2021. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%
Amugy meg mit problémàzol? Ezek szerint még ki se derult
2021. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem zavarna egyáltalán.
2021. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
51%

Miért kell ezt elmondani? Előtte mi volt mi köze hozzá?


Meg egyáltalán kinek mi köze hozzá ha bárki prostikhoz jár?

Közel 10 éve járok rendszeresen kb 70-80 különböző partnerem volt de eszemben nem volt sose erről beszélni ha éppen barátnő volt kialakulóban. Nyilván akkor nem jártam el, nem is van akkor kísértés sose.

Engem se érdekel én előttem kikkel volt meg milyen volt az előző barátja

2021. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
50%
12-esnek totál igaza van, persze le is van pontozva...
2021. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
59%

Az én párom nem csinált ügyet belőle, pedig nálam speciális volt a helyzet, mivel taxisként évekig kizárólag lányokat vittem kuncsaftokhoz. Rengeteg lánnyal kerültem intim viszonyba ebben az időszakban. Igaz, én nem fizettem nekik, hanem szimpátia alapon volt szex.

Ennek ellenére teljesen monogám vagyok a jelenlegi párkapcsolatomban.

2021. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!