Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőd/feleséged...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőd/feleséged mással is le akarna feküdni, hármasban csinálnátok, vagy inkább nem akarnál benne részt venni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Az én ex pasim csak nézte de nem akart részt venni benne.
2021. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Ott kell lennem ha egy mód is van rá. És miután a "vendég" beleélvezett, öltözik és elhúz. :)

Ha nem lehetséges jelen lennem, akkor a csaj jön utána azonnal haza úgy ahogy van, és veszem kezelésbe egyből.


(kanos mindenkit megkúrni akaró hímek ne írjatok privit, mert épp nincsen csajom.)

2021. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Inkább hármasban,de mindkét módon kipróbálnám.
2021. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon örülnék az őszinteségének (manapság ez ritka) és sok boldogságot kívánnék neki az új párjával.
2021. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szeretném közben nyalogatni a feleségem làbàt, vagy masszírozni a bika heréit :)
2021. okt. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Részt vennék benne.
2021. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Megkérdezném tőle, hogy ha én lefekszem egy màsik nővel, akkor ő mit csinàlna!?

Régen izgatot a dolog de most màr nem.

2021. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Nő vagyok, az én pasim ott volt, de csak nézte, aztán amikor elment a másik pasi zuhanyzás közben jól megbaszott.

19L

2022. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

en csak neznem es kozben fennem a machetat a szoba masik feleben, majd az eset vegenel lassan de hatarozottan elforditanam a kulcsot a zarban.


ez termeszetesen csak vicc, de ereztetni szeretnem ezzel, hogy nalam ilyen elo nem fordulhat. akkor intezze kulon en meg intezem massal.

2023. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!