Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az emberek megnézn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek megnéznek egy férfit meg egy nőt ha a pasi kifejezetten vékony a nő pedig kifejezetten dundi?

Figyelt kérdés

Illetve, hogy az ismerősök elítélik-e az olyan férfiakat akik dundi nőkkel kezdenek, mondván, hogy nincs ízlése, vagy hogy igénytelen.


Nincs semmi bajom a dundi nőkkel (egyébként a férfiakkal se, de nem úgy értem, hogy bi vagy meleg lennék). Szóval a lényeg, hogy semmiféle negatív véleményem nincs a túlsúlyos emberekről.

Viszont ha ki akarnék alakítani bármilyen kapcsolatot egy kövér lánnyal, egyből abba az akadályba ütközöm, hogy: Jó.... De ha meg kell vele jelenni nyilvános helyeken, akár egy kávézóban vagy akár csak a belvárosban sétálva, és esetleg meglátnak minket ismerősök, akkor nem fogják-e azt gondolni, hogy igénytelen vagyok, hogy egy nagyon kövér lánnyal vagyok?

Vagy, hogy nincs önbizalmam vagy bármilyen negatív oka lenne, hogy nagyon kövér lánnyal vagyok.


Ti hogy vagytok ezzel?


2021. okt. 28. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
A múltkor megnéztem egy ilyen párt a közértben. A pasi vékony, a nő pedig irtó kövér volt, járni alig tudott. Kérdéseket vet fel az emberben, még akkor is, ha nincs hozzá közöm.
2021. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

El se olvasom a kérdés alatti kifejtést, a válaszom: mégis ki a retket érdekel? Mindenki olyan emberrel van, akivel akar, akit vonzónak tart, szeret. Ki a gyászt izgat, hogy pár 2 bites magában mit gondol vagy ha megjegyzést is tesz, az őt minősíti.

Én pl mindig nálam kevésbé jól kinéző férfival voltam együtt, aki megjegyzést mert tenni (ismerős), annyk diszkréten megmondtam, hogy fogja be és ha mégegyszer meghallok egy olyan utalást is, nem leszünk ismerősök/barátok többé:)

Normális embert nem érdekel, ki hány kiló egy kspcsolatban vagy ki hogy néz ki. Ő dolguk. Pont.

2021. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én egy ilyen kapcsolatban vagyok. Én 180 centi magas és 73 kiló. A párom 165 centi és 120 kiló.

Azért jöttem vele össze mert lelkileg és fizikailag nem tudok kialakitani egy normális nővel kapcsolatot. És csak ő jött össze velem.

2021. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

1) Az emberek akkor is pletykálkondak, reszelik a nyelvüket szinte mindenkin ha testalkatra, életkorra szinte egyformák.

2) Sz.rál rá mások mit mondanak, a TE életed nem az övék!

2021. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3-as kérlek inkább menj pszichológushoz és ne rabold egy nő idejét. Egy duci nő nem lehet normális? Megalázó is vagy meg önbizalomhiányos. Rossz kombó. Én egy ilyet tudnék meg a pasimról h csak azért jött velem össze mert elég kövér vagyok neki ahoz h normális nőként ne lehessek számon tartva a szart is ki verném belőle
2021. okt. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megnézik, meg beszélnek róla. Le kell szarni és kész.

Én esetem, párommal mikor összejöttünk, mind a ketten vékonyak voltunk. Párom közben rettenetes meghizott. 10+ éve vagyunk együtt. Szeretem, igazi társak vagyunk. Csak ez számít.

(Persze hazugság lenne azt mondani, hogy nem örülnék, ha újra vékony lenne.)

Magasról teszünk mások véleményére.

2021. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több vaságyastól 50 kilós haverom is a 100+ kilós csajokra bukik. Hogy egyikük szavát idézzem, "egy igazi nőnek nagyobb a csöcse mint az ura feje" . Tartotta is magát a mondásához mikor megházasodott.
2021. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudom miért kérdeztem amúgy se fogok változtatni ezen :D Nem akarom vissza hallani h leadtam a szintet és miért találkozok kövér nőkkel.
2021. okt. 29. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!