Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az, ha úgy érzem, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha úgy érzem, a szexben nincsenek jogaim, hanem egyfajta élvezeti cikként tekintek magamra?

Figyelt kérdés
Szubmisszívnek vallom magam

2021. okt. 29. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
csak amíg élvezed addig normális
2021. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem normális, de ez hozzátartozhat a "szubsághoz". Én is vagyok néha így. (Nem privizek. Kössz!)
2021. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Kinek mi a normális. Ha neked ez jó és találsz hozzá megfelelő partnert, mindenki boldog.
2021. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Találsz egy megfelelő dom-ot vagy Daddy-t, ami ezt tudja kezelni, akkor élvezni fogod és nem teszel fel ilyen kérdést, mert tudni fogod a választ. Hogy a te esetedben ez normális.

Ffi

2021. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem. Főleg ha ezért le is mondasz pl az orgazmusról, és csak adsz. Dehát, ha neked így jó. Legalább sok pasinál lesz sikered, akiket nem érdekel a nő, és csak használja.
2021. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Szubmisszívént előnyöd, de az egyensúlyt saját magadban, a vágyaiddal neked kell megtalálnod.
2021. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Én is szub vagyok, de szerintem ez a gondolkodás már sok és veszélyes. Ha csakis szex közben érzed ezt, akkor az rendben lehet, de ha általában így tekintesz magadra, azon viszont szerintem sürgősen dolgozni kell. Nem lesz olyan szerencséd, hogy csak kedves, erkölcsös, jóindulatú emberekkel találkozz majd. Az ilyen gondolkodású embereket sajnos azonnal kihasználják, megalázzák, összetörik. Attól, hogy szub vagy, az önértékelésednek még a helyén kell lennie!

N

2021. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyen vagyok
2021. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Szeretném egy ilyen lány vágyait kielégíteni :)
2021. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Nézd, néhányan leírták, én is hasonlóan gondolom: ha tetszik, csináld. De vigyázz az önbecsülésedre, pl a "helyedre, kutya" mentalitású embertől óvakodnod kell. Hallottam olyan esetről, hogy egy illető annyira beleélte magát az alárendelt szerepbe, hogy az egyébként is szar kapcsolat végét jelentő szakítás után összeomlott, pszichológiai/pszichiátriai segítségre szorult.
2021. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!