Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülők hibája ha egy 15 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők hibája ha egy 15 éves lánynak szexkapcsolata van egy huszonéves fiúval és a lány szerelmes lesz a fiúba?

Figyelt kérdés
Kívülálló vagyok.

2021. okt. 29. 21:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként is, 22 azért ebben a korban sok az ő 15 évéhez, de biztos én vagyok a kretén, aki ezt nem tudja elfogadni...
2021. okt. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
48%

Azért az is más.

17 éves lány már érettebb, huszonéves fiúval járhat. Bár a 28 éves... azért ott is húzós.

2021. okt. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Még ha 18 lenne azt megértem, de 20 fölé azért ne menjünk már... Biztos tisztában vagytok a mai 15 éves lányokkal...
2021. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nehéz megítélni.Itt nem is azon van a hangsúly,hogy kinek a hibaja,hanem mit lehetne tenni,hogy ne legyen nagy baj belőle,es ne legyen elb...va a gyerek jövője!Én mint szülő,aggályosnak tartom az ilyen korai kapcsolatokat.

Persze szabad akarat, meg minden.De azért nem gondolom hogy 15 évesen felelősségteljesen tud mérlegelni.

Mi van,ha becsúszik egy gyerek pldául?

Mi lesz a tanulmányokkal?

Apuka is fiatal es nyilván nem áll meg a 15 évesnél élete végéig,és a szerelem is elmúlik ilyen korban még javaban próbálkoznak a fiatalok,ami természetes.Ez az élet rendje, és nem holtodiglan kapcsolatokat létesítenek.

2021. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Tényleg nem értem, miért kell lepontozni... :D


De igazatok van, biztos minden egyes 15 éves lánynak 22, vagy annál is idősebb pali kell... Gratulálok.

2021. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!