Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet attól állandó rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól állandó rossz kedvem amiért nem szexelünk a pasimmal?

Figyelt kérdés

Folyamatosan kívánom. Ránézek ahogy hozzám ér. Bármi ahogy vezet minden izgat már amit csinál vagy nem csinál mert ha csak ül egyhelyben is felizgulok tőle.

Annyira kivagyok már éhezve a szexre.

De ő nem szexel velem. Mindíg fáradt vagy nincs kedve vagy csak nem veszi vagy nem akarja a lapot venni hogy én mit akarok és hiába kezdeményezek mintha semmit nem tennék. A nap maszti sem olyan már. Kezdem unni mert nem erre vágyom.

Lehet ettől ennyire rossz kedvem? Depressziós hangulatom van mindíg.


2021. okt. 30. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kellene egy titkos szerető neked!
2021. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Imádom az ilyen nőket.


Ebből sarjadhat az a forgatókönyv, miszerint közelebb kerülünk egymáshoz, aztán egy idő után a pasija mellett összejár velem.


Örömömmel tölt el, ha egy nő panaszkodik nekem a szexuális életéről, mert az a helyzet megjósolhatja a következő szexuális partneremet.

2021. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Vedd elő a farkát és ülj rá!
2021. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3. De hogy ha fel sem áll neki?

Volt olyan amikor szopás közben a számban lankadt le. Vagy mikor lovagoltam rajta. Ezzel mit tudok kezdeni?

2021. okt. 30. 14:41
 5/13 A kérdező kommentje:

1. Lehet...

Elhagyni nem szeretném mert szeretek vele lenni. Mint embert szeretem de ez hogy semmi nincs köztünk ez teljesen kiborít. Pedig már megbeszéltük hogy mi a probléma de sajnos nem változott semmi. 😔

2021. okt. 30. 14:43
 6/13 anonim ***** válasza:

#4


Lehet jót tenne a szexben egy magas, izmos, férfi jelenléte. Csináljátok 3-asban, lehet kicsit biszex a srác, és férfira vágyik, es élvezné egy férfi érintését.

2021. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6. Semmi ilyen gondolata nincs. Sőt

De szóba került már a 3 szex de nem megy bele mert nem szeretné ha mással lennék.

2021. okt. 30. 14:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6


A férfiak nem igazán vállalják az ilyesmi vágyaikat. Egy transzvesztita prosti mesélt arról, hogy elmennek hozzá a pasik, aztán meg befeküdnek utána az ágyba a nő mellé. Aki erről természetesen semmit sem tudz.

2021. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kíván! Nem szeret, csak elvan veled.
2021. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9. Sajnos én is erre gondolok. De akkor miért mondja hogy szeret és miért nem hagy el?

Nem tudom meddig fog még ez így menni köztünk. 😕

2021. okt. 30. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!