Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 2. világháború alatt milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2. világháború alatt milyen volt a szexuális élet az otthon élő nők körében?

Figyelt kérdés

Tudtok erről valami cikket esetleg? Bárki hallott bármilyen történetet?


Alapjában véve arra vagyok kíváncsi, hogy a férfiak többségét elvezényelték a háborúba így a részt vevő országokban otthon nem igazán volt férfi, néha néha. Teljesen tabu téma volt vagy milyen eshetőségeik voltak?



#II. világháború #világháború szex #szex a világháborúban #háború szex #szex háború
2021. okt. 30. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Voltak szép uborkák és a lecsókolbász is jobb volt akkor.
2021. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
A valamilyen okbol otthon maradt férfiak szerencsések voltak.
2021. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem minden férfi harcolt a háborúban, ők azok akik a harcoló férj háta mögött titokban felcsinálták a nőket, és így születtek a ma élő SIMP-ek.
2021. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Akinek kint volt a férje a háborúban annak unalmas mint mindenki másnak aki egyedül van hozzá 😃
2021. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem háború idején az emberek nem a szexre fókuszáltak. Ne keverjük össze a mai szexcentrikus világot az akkorival.
2021. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kisebb bajuk is nagyobb volt ennel. Ha szerette a férjét akkor azért, hogy hazaér e élve, ha nem akkor meg azért hogy miből tartsa el magát és a gyerekeket ha megözvegyül. Azért az egy konzervatívabb társadalom volt, kétlem hogy szeretőjét tartottak volna halomra. Illetve a háborút nagyon megsínylette a gazdaság is, valószínűleg az ehezesben és nyomorban méginkább háttérbe szorul a szexualitás.
2021. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Keféltek azokkal, akik kéznél voltak.

Nehogy má bárki beszopja ezeket a hülye meséket, hogy a szerelmetes mátka üldögél otthon pókhálós p-nával, és várja, hogy a szerelme hazaérjen a háborúról :DDD

2021. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt kedvük annyira a szexhez mint alapból. A folytonos életveszély, halálfélelem, az érzés, hogy bármelyik percben jöhetnek a németek és visznek a gazkamrákba, vagy jönnek az oroszok és visznek a gulagra, szerintem nem a szexen járt az eszük.

Nagyon nagy volt az éhínség is, a nélkülözés, plusz a megszállt területek, városokban, falvakban a katonák általában mindn nőt megeroszakoltak. Ez nagyban ment. Főleg az oroszok részéről.

Volt egy műsor ahol ezt vizsgálták és ma élő öregek szólaltak meg, hogy hogyan ment egy ilyen csoportos nemieroszak, mikor megszálltak a katonák egy falut vagy várost. Eleg durva volt.


Amúgy valamennyire biztos bennük volt a vágy, de a bizonytalanság, illetve a halálfélelem szerintem eléggé lelohasztja a libidót.


De ribik akkor is voltak, akik ingyen szó szerint kérték a katonákat, hogy dugják meg őket.

2021. okt. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!