Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok meghagynátok a puncisző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok meghagynátok a punciszőrt magatokon, ha a barátotok megkérné?

Figyelt kérdés

Szeretem a természetességet.


Pár alkalmas együttlét után (2-3) lehet szerintetek ilyet kérni vagy még korai? Én mindig csak fullra borotvált lányokkal jövök össze.



2021. okt. 31. 14:26
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
34 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Az egyedi eset, hogy kinek mikor korai ez a téma. De szerintem simán megkérheted. Ha demonstrálod, hogy mennyivel jobban tetszik szőrösen, biztos szívesebben hagyja úgy. :)
2021. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Én alapból is meghagyom egy idő óta
2021. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ha a barátom kérné, meghagynám.
2021. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem bírom elviselni magamon a szőrt és csupaszon szeretem
2021. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem mert csupaszon szeretem.
2021. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Én alapból is szőrösen hagyom maximum "alakítom" vagy hogy mondják.
2021. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Én alapból nem borotválom, csak rövidre vágom. Ha már kapcsolatban vagyok, és úgy kéri a másik, akkor meghagynám, annyira nem lényeges nekem, de ha még csak összejárogatós fázisban érkezne ilyen kérés, az lehet nem venné ki jól magát. 22/L
2021. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Én is a párom kérésére hagytam fel a gyantázással, előtte teljesen csupasz voltam.

A megismerkedésünk után néhány hét elteltével beszélgettünk és kérdezte, hogy mióta gyantázom, miért, stb. Kiderült, hogy őt nem hogy nem taszítja, hanem nagyon izgatja, ha egy nő szőrös. Azóta maximum 2-3 havonta géppel rövidebbre nyírom és nyáron gyantával a bikinihez igazítom a fazont.

2021. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem úgy hagynám ahogy nekem tetszik.
2021. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem tetszik szőrösen, nem komfortos érzés. Szemérem domomon hagynám meg maximum, de rövidre.
2021. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!