Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is mondta már a pasija,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is mondta már a pasija,hogy büdös a puncitok vagy csak az enyém ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 18:46
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
88%
Igen mondtam neki hogy büdös mossa meg ez szerintem nem bunkóság
2021. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Hat azert igy biztos nem mondanam 😀😀
2021. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha elötte megmosod.biztos hogy nem érezhet semmit

F43

2021. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Sosem mondtam senkinek, max kézenfogtam, és elhívtam egy szexi zuhanyzásra..
2021. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De gondolom nem mindíg büdös és nem mindíg mondja.

Akkor csak van olyan hogy tetszik neki az illatod .

Figyelj oda magadra és a higéniára, mert ez akár váló ok is lehet.

2021. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, soha nem mondta senki mert normálisan tisztálkodom és egészséges vagyok
2021. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, hogy megmondta.
2021. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

egyszer mondtam ilyet nőnek.

mikor először voltam vele, nyalnék bele és olyan kellemetlen szag ütött meg, hogy minden vér kiment a farkamból.

nem mosdatlanság szag, hanem vmi más.

a második alkalommal engedtem neki vizet a kádba, de ő nem, mert már fürdött.

ez ismét meglepett, mert pl villám szex előtt minden eddigi nő, minimum kiszaladt a fürdőbe és 1 p után már ott is volt.


erre elővettem nedves törlőkendőt, hogy megtörlöm neki...azt akarom, hogy gyerek illata legyen, ez a perverzióm?

és akkor itt elszakadt a cérna, hogy ennyire tyúkeszű, és elmondtam, hogy hiába zuhanyzol le, másfél órát utazol hozzám, közben 3x leizzadsz a buszon, van rajtad 10 kiló plusz ami erre még rátesz...én pedig érzékeny vagyok a szagokra. Viszont nálam a szex alap része a punci nyalás, anélkül üres, de ha nem fürdesz le, nem tudlak nyalni, mert behányok a szagától.

2021. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam ilyen bátor. Ha büdös volt (többször), nem mondtam semmit, de a kapcsolat végéhez vezetett...biztos nem értették, hogy miért.
2021. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!