Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes férfiak miért akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért akarnak szexrobotot? Nem tartozik a szexuális élvezetükhöz az, hogy egy élő nővel szexelnek?

Figyelt kérdés
Már több ilyen postot láttam, hogy kár hogy nincs olyan szinten a robotika mint a japán mesékben, mert akkor vennének egy robot lányt és azzal szexelnének igazi helyett.

2021. okt. 31. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Csak azok a heteró pasik, akik sikertelenek a nőknél valamiért.
2021. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én sosem hagynék fel a nőkkel való szexel!
2021. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Én már gyűjtöm a pénzt egy ilyenre. Csak az a baj, hogy jelen törvények, emberi jogok stb-k nem tartanak még ott, hogy egy ilyen mesterséges intelligenciácal felszerelt szexrobottal lehessen gyermeket nevelni. Ugye béranya, utána meg valahogy egybe kellene húzni azt, hogy lehessen törvényileg elfogadni őket mint szülőket.

Semmi szükség a nőkre, a sok elvárás, a sok megfelelés stb, kell a f$znak.


Még 15-200 év és a nőknek szó szerint nem lesz hasznuk.

Max annyi, hogy a gyereket kihordjak. Meg a nő max csak szexre jó meg gyerek nevelésre meg főzzön, mosson, takarítson.


Nekem ugyan nem kell, ezért fogok szakítani a párommal miután meglesz a pénzem a szexrobotra.

2021. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, de édes vagy, #3-mas, mintha lenne párod. A markod nem számít annak, remélem tudod.
2021. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg van párom, 4 éve.
2021. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig a punci az egy csodálatos dolog. Csak nézni is nagyon jó. Aztán végigsimítani rajta az újjunkat, megpuszulgatni és óvatosan betolni tövig. Meg az az illat hm......
2021. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Amikor tudja az ember, hogy nem elég jó arra, hogy bárki is elfogadja, mint társ, nem akar fizetni szexért, mert az nem olyan, de azért vágyik arra, hogy valaki foglalkozzon vele, nem csak olyan értelemben, akkor azért elgondolkodik az ember. Ha volna rá lehetőség, akkor vásárolnék, mivel nem akarok mást terhelni a párkapcsolatra való alkalmatlanságommal.
2021. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

De, igen hozzátartozna az, hogy szexeljünk nőkkel, csak esélyed nincs erre, ha nem saját lakásban élsz, nincs BMW, nincsen milliós fizetésed.


A nők a pàrkapcsolatot kizárólag anyagi befektetéskén kezelik, üzletként.

Ha van elég pénzed, van elég mindened akkor lehet csajod addig, amíg el nem megy egy gazdagabb pasival.

Az összes nő ilyen, A-tól Z-ig.

2021. nov. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék nőként, ha lenne ilyen robot.

Beszereznék egy gépfiút. :)

2021. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azért mert bár szeretem a nőket. Jó a kapcsolatom velük. Csakhát mozgássérült vagyok. (Bottal járok) Azthiszem ezzel mindent el is mondtam...
2022. jún. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!