Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalat nélkül 25 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat nélkül 25 évesen találhatok még barátnőt?

Figyelt kérdés

Régen a suliban, most a munkahelyemen esélytelen párt találnom, neten sokat próbálkoztam régebben onnan sem jött össze semmi. Eddig csak csalódást okoztak a lányok és nem volt még barátnőm.

Itt vagyok semmi tapasztalattal, teljesen kilátástalannak érzem már ezt az egészet.

Sok fiú pár hónapon belül talál barátnőt, én meg évek alatt sem pedig már 17 éves korom óta szeretnék.


2021. nov. 1. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2021. nov. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Minek az manapság?
2021. nov. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

1) ne neten csajozz hanem személyesen

2) próbálkozz fiatalabb korosztálynál

N

2021. nov. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha nincs rutinod ebben, a neten nehezebb lesz. Mindenképp próbálj az ismerősök köreiben. Először inkább barátként próbálj egy lányra tekinteni, lehet így könnyebb lesz. És nem biztos hogy, benned van a hiba amiért nem sikerül.
2021. nov. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Először mindenki tapasztalat nélkül fog ehhez.
2021. nov. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen találhatsz.
2021. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!