Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk szoktátok ezt csinálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szoktátok ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Szex előtt szoktátok ujjazni a barátnőtöket?

2021. nov. 1. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de nem mindig
2021. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Előtte és közben is, simán!
2021. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Alap kéne ,hogy legyen...
2021. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ujjazást nem, nem igényli. Csikló izgatás van előtte is, meg ha olyan pózban vagyunk akkor közben is. Ez utóbbit sokan szeretik, de kevesen teszik meg.
2021. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem minden alkalomnál, de előfordul! Alkalom függő dolog nálunk.
2021. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem több barátnöm volt és eddig mindeegyik igényelte, hogy megujjazam. Mindegyik azt mondta, hogy ők ezt élvezik előtte, ha az ujjammal is csinálom. Ebből kiindulva, azóta is mindegyik barátnőmet megujjazom és még egyiksem panaszkodott. Én ezt ahhoz tudom hasonlítani, mielőtt a nő elkezdi kézzel verni a farkad szex előtt. Egyfajta ingerlés, ami jó.
2021. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést!Hogy másképp?
2021. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!