Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szexeltetek mar igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szexeltetek mar igazán nagy csiklójú lánnyal?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Volt érezhetö külonbség?
2021. nov. 1. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de szeretnék :))

Egy csajjal voltam, akinek látványosan nagyobb volt. Olyan borsószem méret kb

2021. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem:-((
2021. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Nem is szeretnék…

Ha majd péniszes nőre vágyom, akkor elmegyek egy TS prostihoz.

2021. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ugyan úgy jó volt. Sőt,még talán jobb is. Csak óvatosabban kellett trükközni misszionáriusban. Azaz nem is szabadott trükköznöm nehogy kellemetlen legyen neki.
2021. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát már egy párszor, van egy lány barátom, aki ilyen nagy edzős, aztán elvileg azoktól a szerektől amit íyg eszik vagy iszik az edzés mellé eléggé megnőtt neki, de elvileg alapból sem volt kicsi nem tudom ez milyen szerepet játszik benne pontosan, először megmondom őszintén taszított, vagy hogy is mondjam, olyan nagyon fura volt, hogy valami így "ágaskodik" a lába közt, de aztán nagyon megkedveltem, szerintem elég nagy élvezetet nyujt mind számara mind számomra:)
2021. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!