Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tiniként minőségileg más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként minőségileg más érzés szerelmesnek lenni és szexelni, mint felnőttként? Jobb? Aki ezt elmulasztja, az nagyon sokról marad le?

Figyelt kérdés
Valahogy másképp néztem a csajokra még kamaszként, tele voltam illúziókkal. Úgy érzem, ma már nem tudok olyan módon szerelmes lenni. Talán a szex is jobb lett volna. Eleve biztos nagyon jó lehet egy hamvas lánnyal egykorú fiúként. Valahogy bájosabbak voltak szerintem akkor a lányok, mint később.
2021. nov. 1. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem a kortól lesz jobb, vagy rosszabb a szex, hanem attól, hogy kivel, és hogy történik.
2021. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg ez illúzió és önsajnáltatás! ÉN is 23 voltam mikor egy 25 éves belevaló csajjal elveszítettem, nem minden és mindenki arany aki/ami tini!
2021. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmesnek lenni ugyanolyan jó - főleg ha viszonozzák. Annyiban érsz be fejben korral, hogy már kevésbé csapongóak az érzések nem kéthetente leszel szerelmes másba és másba, hanem permanensebben fennmarad az érzés.

A szex meg minden életkorban jóóóóóóóóóóóóóóóóóó :)

2021. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Nekem 30 éves nőként sokkal jobban esik mint tiniként.Lehet,hogy tapasztalatlanok voltak a tini fiúim és bénáztak.De most alaposan megdug a tapasztalt partnerem.
2021. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen volt először orgazmusom szex közben... nem mondhatnám, hogy tinikent volt a legjobb,inkább utána kezdődött a java.
2021. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár, én csak 20 évesen vesztettem el a szüzességem, de 25 utáni időszakra mondhatom, hogy igazán jókat szexeltem.

Kitapasztaltam, hogy a legjobb nekem, mi a legjobb nekem. Meg persze, kissé egoistán fogalmazva, jobban is értek a nőkhöz, így X lány után.

Régen, nagyjából ugyanolyan volt mindegyik szex, ma már vagy nagyon jó, vagy felejthető.

2021. nov. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!