Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen miért tűnik el sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért tűnik el sok lány pár mondat után?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy match-elünk aztán váltunk pár mondatot ( de sokan csak egy mondatot írnak) aztán szó nélkül eltűnnek.

A match-ek 90%-a ilyen nekem.

Miért van ez?

Jön egy másik pasi aki érdekesebb és vele beszélnek? Vagy egyből a szex témára térnek?



2021. nov. 2. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom megirsz valami sablon, unalmas szoveget
2021. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy unalmas vagy, vagy jön egy érdekesebb pasi, vagy csak ego növelés miatt van tinderen
2021. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert valójába nem párt keresnek hanem csak unatkoznak, saját egojukat fényezik.
2021. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Oda csak a buta emberek járnak, 10 IQ-val.
2021. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Találnak érdekesebb embert nálad.
2021. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

A pasiknál is ez van. Egyik pillanatban még átbeszéljük az egész estét, azt írja jaj de jó végre egy olyan nő akivel lehet beszélgetni, meg milyen értelmes vagyok és társai, majd utána felszívódik..

Szerintem Tinderen könnyű 'elveszned' a sok beszélgetés és match közt, meg sajnos ez a bôség azt okozza, hogy mindenkivel felszínesen beszélsz, nem tudsz egy emberre koncentrálni normálisan és rááldozni az időt és figyelmet, mert 10 másik is ott van. Emiatt peidig mindegy ki is legyen az illető, kevésbé fog megfogni, pedig ha csak vele beszélnél lehet más lenne a helyzet. Akkor ott vannak még azok is, akik csak egot növelnek az oldalon.. Vagy akik bizonyos tulajdonságokat keresnek és ha azt szűrik le, hogy nem vagyok olyan, akkor dobnak is (pl pénzes vagy-e, netán alkalmit keresel vagy komolyat stb)

Nekem nem való a tinder, mert én max 3 emberrel vagyok hajlandó beszélni, így ha ennyi chat összejött, addig nem csináltam több matchet, megvártam míg ezek az emberek 'kiesnek' és utàna folytattam. Így oda tudtam figyelni az adott emberekre akivel beszéltem és nem az van, hogy 20 pasival dumálok és azt se tudom már mi van. Na meg én olyan vagyok, hogy ha egyszer beszéltünk akár 2 mondatot is, akkor már korrekten elmondom, ha nem őt keresem és elköszönök. Szerintem ez így normális és ezt várnám el fordítva is. De ez nem az a hely és nem azok az emberek... Ide szinte csak ilyen selejt suttyók járnak, szóval töröltem is magam...

N

2021. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én általában ezért tűnök el, mert 150km-ről egyszerűen nem oldható meg egy kapcsolat. Se időm, se energiám nincs autóban élni az életem, rövidke félnapokért.
2021. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Nyilvánvaló, hogy nem tartanak érdekesnek.

Inkább mást keresnek.

Elköszönést ne várj egy olyan társadalomtól, ahol átlépik a haldoklót az utcán

2021. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz a felhozatal Tinderen. A csajok többsége csak arra kiváncsi hányan akarják megdugni őket. Offoltam, inkább kimentem a szabadba és lett barátnőm.
2021. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert minden társkeresőre igaz, hogy:

- Hatalmas férfi többség van (70-80%-a a tagoknak férfi)

- A női profilok közül 5-10% kamu profil, ezek nem fognak válaszolni

- A valóban nők húszmillió üzenetet kapnak naponta, nem tudnak mindre válaszolni

- Az üzeneteket még szűrniük is kell, mert 90%-a a farkáról küld képet meg undorító módon ír, gyakorlatilag a döntő többség hülye bunkó

- A pár normális üzenetből, amelyik sablonos, arra nem is válaszolnak

- Férfi szempontból az egyetlen működő stratégia a nagy számok törvénye. Minél több nőnek írsz, annál valószínűbb, hogy legalább egy szóba áll veled. De ezt kb úgy kell saccolni, hogy jobbra húzol 500 nőt, abból 30-al van match, 10 ír vissza, 5-tel tudsz több üzenetet is váltani és 2-vel találkozni, amiből az egyikből esetleg lesz valami.


Nőként a társkereső (a Tinder különösen) olyan, mintha egy nyílt mezőn szaladgálnál, ahol pár ezer őrül lövöldöz rád géppuskával

Férfiként meg olyan, hogy egy nyílt mezőn lövöldözöl vaktában és reméled, hogy eltalálsz valamit.

2021. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!