Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok! Milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok! Milyen gyakran maszturbáltok és hogyan?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Amikor eppen kedvem van hozzá van hogy naponta 2x is de van hogy heti 1x.Csiklómat izgatom,ujjazom magam.
2021. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Általában valamit kiválasztok, mostanában a fésűk és a sprays flakonok kicsiknek bizonyulnak, de a tescoban olcsó volt a cukkini. Néhol kicsit érdes de azzal tágítom magam. Néha a pasim farka átcsúszik a popómból a punciba de attól még szűz maradok, nem? Elvégre nem szándékos.


-Gyakoris "szűz" lányok-

-Ha nincs humorod ne olvasd puszi-

2021. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Heti kb 2x, vagy 3x. Csiklóizgatással, ritkábban hüvelyi izgatással.
2021. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Heti1x. A kerticsapnál slaggal.
2021. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Kedv és hangulat kérdése, nem kötelezően elírt normaszámra megy. Ujjak.
2021. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Napi három alkalommal feldugok magamnak egy sárgadinnyét, aztán kinyomom.
2021. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
...de szeretném kezeim közé kapni azt az illetőt aki lehúzogatja a válaszokat... Miért esik az jól valakinek ha leértékelheti a másikat, aztán visszaesnek az emberek egy szintet, kevesebbet tudnak írni? Miért esik ez jól valakinek? Írd már meg mi bajod van, privátban legyen nagy szád... Egyik választ se én írtam, de frusztrál hogy valaki lehúzgálta őket. Tőlem megkapja mindenki a zöld pacsit
2021. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Zuhanyból jövő vízsugárral szoktam minden reggel. Este vagy megint vizsugár, vagy ha nagyon nyugi van és van kedvem, akkor popsimat tágítom addig, hogy beférjen a 200 milis durex flakon vagy ha az nincs itthon akkor valamilyen spray doboz rexona pl. és azzal dugom magam, miközben vagy vizsugárral vagy kézzel izgatom a csiklómat. Ez kb hetik 2-3.

Napközben, suliban pl. csak ujjal csikló izgatassal. Néha a telefon rezgő appal csinálom, csak rányomom a csiklómra és a rezgéstől élvezek.

2021. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Én is leginkább csiklót izgatok finoman, néha ujjazás is van.
2021. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Eddig csak a popsimat dugta minden fiú akivel együtt voltam. Így punciba szűz vagyok, ezért masztizni is csak ujjal szoktam úgy h csiklómat simogatom. Ha régen voltam fiúval akkor szoktam feldugni a popsimba uborkát, répát, 2 decis kólás üveget vagy sörös üveget,vastagabb szempillaspiralt, golyósdezodort, pezsgőtabblettas doboz vagy amit találok. Volt ilyen hosszú, vagy 3 cm vastag, 30 cm hosszú buborék fújó a hugomnak, hullámos kívülről, üres már, néha azt is használom. Nem dugom fel teljesen. Seprű nyele is jó, csak arra kell legalább folpakk meg valami síkosító baba olaj pl. A repara, uborkára is jó a folpakk. Kád szélét szoktam még bekenni szappannal, azon csuszkalni csiklóval.
2021. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!