Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme olyan lányra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan lányra várni aki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vannak együtt, azt hogy mennyire vannak meg jól azt nem tudom.

Tetszünk egymásnak szóval jó lenne megismerni. De persze nem kívánok nekik rosszat.

20 as éveink elején vagyunk mindketten. Ebben a korban kb mennyi ideig szoktak tartani a kapcsolatok, átlagban?


2021. nov. 3. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Ne várj rá. Butaság lenne. Ha annyira érdekelnéd, hidd el nekem, hogy nem lenne a pasival, hanem veled akarna megismerkedni, közelebb kerülni hozzád. Mivel nem szakít, te csak szamár lehetsz maximum. Ha esetleg véget érne a kapcsolat, te akarnál az lenni, aki sose kellett neki eléggé, de kéznél van? Legyen önbecsülésed, lépj tovább.

N

2021. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nincs semmi értelme.
2021. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
nincs
2021. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

NINCS átlag, mert egyénfüggő, mennyire hangolódott össze a pasijával. Lehet 2 hét, de lehet 20 év lesz belőle.

S bocs... "tetszünk egymásnak jó lenne megismerni" miből szűrted le hogy tetszenetek egymásnak ha úgymond nem ismered még igazán? 😂 Haver, tartok tőle hogy a "tetszünk egymásnak" csak a te fejedben létezik és csak szeretnéd.

Engedd el, inkább olyan irányba mozdulj ahol van sansz, ne várj mert elszalad melletted az élet.

2021. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Semmi konkrétumot nem írsz! Semmit nem tudsz róla! Ez a tetszünk egymásnak ez olyan mint a jóképűnek tartanak??? Azt is csak anyádtól hallhattad max...

Ember! Ha tetszettek egymásnak akkor legalább beszélgettetek már és nagyvonalakban mindent tudsz róla!(mert érdekel) Azt is hogy milyen a kapcsolata!

Szólítottam már le foglalt lányt, pár mondat után levágtam ÉS RÁ IS KÉRDEZTEM UTÁNA hogy jól gondolom hogy nincsenek jóban?

Gondolom miattad már váltak is el, nagyfiú...

2021. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!