Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismerkedtem egy fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval akinek elmondása szerint fehérnemű fétise van, befolyásolhat ez valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyjábol annyi a lényeg, hogy megsimerkedtem egy sráccal, nem mostanában, de viszont múltkor iszogattunk, aztán úgy őszintébben beszeltünk már a dolgokról, úgy össze is melegedtünk már meg minden, aztán mondta, hogy fucsa vágyai vannak, kérdeztem róla, de ő csak ennyit mondott, hogy betegesen vonzódik a fehérneműkhöz, de igazából tök szimpatikus nekem, csak most ezt úgy nem tudom hová tenni, hogy pontosan, hogyan is értette, szerintetek befolyásol ez valamit, vagy mégis, hogy néz ez ki, ha valaki találkozott màr ilyennel?

2021. nov. 3. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan értelmes beszélgetés lehetett
2021. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól félsz csak azért akarja, hogy levedd a bugyid, hogy aztán ő felvehesse?
2021. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
A fétiseknek három szintje létezik, nem tudjuk a pasinál milyen szinten van. Az infó lényege: szexben rá van gerjedve a szexi fehérneműkre. Ha un. exkluzív szinten van a fétise akkor nem fog neki felállni csak akkor ha az általa preferált adott típusú fehérnemű van rajtad. A fétisén belül meg majd elmondja hogy mit szeret csinálni.
2021. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Leizzadtam, mert nagyon kerestem a pontot, mint mondatvégi írásjelet. Csak vesszőt találtam. Asszem, ez tragédia.
2021. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es az volt😂

4-es bocsánat, tekintsd ezt ilyen nagy körmondatnak:D

2021. nov. 3. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Ne agogy csajszy a lenyeg hoyg dugj sokt 💣💣🖤💗🤣🥺🥺💅💅❤💚💛🌈🌈💫💥💥😻🤩💅
2021. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb azt jelentheti, hogy nagyon izgatják a fehérneműk, fehérneműben dugás, bugyit farkára tekerve veri ki/dug meg vagy úgy szopod. Valószínűnek tartom, hogy otthon is van neki pár női fehérneműje, amit maszturbáláshoz használ vagy szagolgatja stb.

Ilyesmikre kell gondolni, de ahogy írták, extrém esetben ez lehet annyira erőteljes fétis, hogy csak így tud felizgulni, szinte minden szexbe bele kell csempészni egy kicsit.

Ha bizonytalan vagy, inkább beszélj vele újra és kérdezd ki részletesebben, mert hogy te még ilyenről nem hallottál.

Utána akkor el tudod dönteni, hogy neked ez belefér vagy túl sok.

N

2021. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beteg az ilyen ember, miért nem maga a nő izgatja, érdekli !!!
2021. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Már hogy lenne beteg? Én is ilyen vagyok és semmi sem izgatóbb mint egy hús-vér nő! Itt arról van szó hogy ha nincs barátnő akkor pl. egy női egészalakos body fehérnemű ami izgalmas, szép és illatos felvéve vagy anélkül az pótolni tudja valamilyen szinten azt a közvetlen illúziót mintha jelen lenne a viselője. Ha pedig a hölgy még viseli is az dupla öröm mert egyszerűen kívánatosabb mint kopott rongyokban. Erről van itt szó.
2022. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!