Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek volt már édes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek volt már édes a bosszú?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban, ha elhanyagolt a párotok, mind szexuálisan, mind érzelmileg, nem kaptátok meg a törődést stb., akkor előfordult már, hogy félreléptetek? Megbántátok, vagy épp ellenkezőleg? Mennyi idősek voltatok?

2021. nov. 3. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem bosszúból szokás félrelépni, hanem mert érzelmileg kihűlt az adott kapcsolat.
2021. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Csak érzelmi alapja vagy kevés szex miatt nem volt, de miután megtudtam, hogy többször megcsalt, igen, sajnos én is félrementem. Nyilván nem ez lett volna a megoldás, de mondd ezt egy teljesen összetört szerelmes nőnek. A legjobb barátját csábítottam el, pár hét után szakítottam, de mi még ezzel a sráccal pár hónapig összejártunk. Nem bántam meg, mert megkedveltük egymást és jó volt együtt, de persze az nem volt szép, hogy lesüllyedtem exem szintjére. Na mindegy ez van, egy kicsit így könnyebb volt feldolgozni azt az egészet és a szakítást. 24 voltam
2021. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit leírtál, annak semmi köze a bosszúhoz.

Ha a másik megcsal, az okés. De ha simán elhanyagolódik a párkapcsolat? Ezen nincs mit megbosszulni.

2021. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sosem. Van/volt, hogy előfordult a bosszúállás részemről, sajnos. Ilyenkor mindig összetörök belül, hogy ilyen sz*r ember vagyok és még inkább dagonyázom a depresszióban.
2022. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!