Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kicsapongó, fiúról fiúra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsapongó, fiúról fiúra járó lánynak később lehet normális kapcsolata?

Figyelt kérdés
Egy ilyen lány később lehet gyereke, vagy ezek a lányok nem akarnak soha?
2021. nov. 4. 06:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha kiélte magát szerintem lehet.
2021. nov. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kérdezed még meg?
2021. nov. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De gyerekes vagy.
2021. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig normális kapcsolataim voltak, nem kicsapongó párjaim még sem akarok gyereket... Semmi összefüggés
2021. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Már megint. xD
2021. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Nagy az esélye hogy ilyen is marad ehhez az életstílusán a személyiségén a céljain és a felfogásán is kéne változtatnia ez meg elég sok dolog úgyhogy szerintem engedd el
2021. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már bacottul unom a nyafogásod!

Nem csak a fiúról fiúra járó lányok nem terveznek gyereket. És nem csak az örök hűséget fogadott lányoknak lesz családja.

Ez felfogás, döntés kérdése. Talán kérdezd meg az adott hölgyet és ne itt rinyálj minden nap ugyanazzal a kerdessel

Szerencsétlen lúzer

2021. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Simán
2021. nov. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#6os vagyok még lemaradt hogy nem éri meg energiát fektetni bele ha esetleg arra gondolnál hogy meg akarod változtatni mert mindenki azt az utat járja amit akar és senki sem szereti ha beleszólnak mit csináljon meg ha komolyat akarsz akkor kerüld el ha meg csak szexet akkor hajrá de ahogy a kérdést olvastam nálad nem az utóbbi játszik
2021. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Hát vannak akik hisznek a mesében hogy hirtelen a lány megjavul a sok lelki sérülésekből meg a maradványokból az előző pasiktól. Én nem jönnek össze ilyen lánnyal. Nem támogatom a ribiskedést.
2021. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!