Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erényövet tényleg szokás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erényövet tényleg szokás hordani folyamatosan, utcára, alváshoz is? Mások tényleg hordják így?

Figyelt kérdés

Rendeltünk egy erényövet és elég jó, sokszor előkerül, barátnőm is szeret vele játszani, pedig először csak viccesnek tartotta, de mostmár izgatja, ha rajtam van, és húzhatja az agyamat, meg mindenfélét kérhet tőlem, hogy kiengedjen.

Nemrég azt csinálta h megígérte h leveszi rólam ha kényeztetem, de végül nem vette le és abban kellett aludnom. Azazhogy kellett volna, mert nem tudtam tőle aludni úgyhogy levettem. Nem értem mások hogy bírják ezt ki. Talán egy éjszakát még végigszenvedtem volna (ébren) de többet? Egy teljes hetet? Lehetetlennek gondolom..


Múltkor meg reggel került fel rám szex közben, és mondta h most az lenne a jó ha rajtam maradna estig és csak este venné le. Addigra biztos nagyon fel lennék már izgulva. De én semmiképp nem mertem volna így elmenni dolgozni, féltem hogy észreveszik a nadrág alatt. Kicsit bántam mert tényleg izgató lett volna, de sztem egész nap ezen agyaltam volna.

Láttam már hogy írták emberek hogy folyamatosan hordják, meg ebben mennek dolgozni, de én egyáltalán nem tudom elképzelni hogy zajlik ez? Mire kell odafigyelni ilyenkor h nehogy véletlen észrevegyék?


2021. nov. 4. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apró öv, és vastag nadrág.
2021. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miről vennék észre? Én alapból sem bámulom más emberek farkát nadrágon keresztül, úgyhogy ha krumplit rejtenének oda sem tűnne fel egy ideig :D
2021. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Hat elég nehéz nem észrevenni,hogy egy ketrec áll ki elől,és kinyomja a nadrágot.

Odakoppan az asztalszéléhez az irodaban,vagy b a malterostalicskához koppan.

2021. nov. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem "áll ki" sehol, azért ez annál kisebb. Vannak olyan erényövek, amikhez nincs külön lakat, hanem bele van építve a zár, így a lakat nem koppan az erényövhöz és nem látszik át a boxereden sem. De ha ennyire fél valaki a "koppanástól" (ami boxeren és nadrágon keresztül biztos nincs, mert az anyag elnyeli) akkor vesz magának szilikon erényövet, az rugalmas és sehol nem fog koppanni. Ezeket az eszközöket úgy gyártják, hogy diszkrétek legyenek, nem érdeke senkinek a feltűnősködés.
2021. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek előző hozzászólókkal, egyrészt megfelelő méretet kell választani. Hány cm nyugalmi állapotban a pénisze? Mert hacsak nem húspéniszed van ami lehet nagyobb, akkor pár cm-ről beszélünk, amihez elég mondjuk egy 4-5cm-es erényöv (nem csupán a ketrec hossza ez, hanem az egészé, tehát maga a ketrec része még ennél is lehet rövidebb). Egy jól megválasztott alsónadrág (ami lehet fecske is, abba nem tud jobbra balra elmászni, fixen tartja) és nadrág méret (bőség) és anyaggal simán elrejthető. Ha kicsit ki is dudorodik a nadrág, akkor sem látszik hogy az egy erényöv, éppenséggel a péniszed is lehet akkora nyugalmi állapotban hogy kicsit kinyomja a nadrágot. De különben is, mivel te tudod hogy erényöv van rajtad, ezért gondolod azt hogy észre vehető, az emberek 90%-át egyrészt ez nem érdekli (jó része azt se tudja hogy van ilyen) a maradék 9.9% se fogja észre venni rajtad, a bdsm-ben jártas emberek sem a másik alsó felét nézegetik a buszon vagy az irodában. Egy esetben lehet észre venni könnyebben, ha véletlenül odaér a keze vagy más testrésze az embernek (pl. megölel), ezeket a helyzeteket kerülni kell.

Alvás pedig tényleg nehéz, de azon is tud segíteni egy jól megválasztott erényöv (persze a legjobb a teljes öv (derékon és ágyékon átvezetett), abban könnyű aludni. De a szervezeted egy idő után (ez egyénenként változik mennyi, lehet 2 hét vagy 2 hónap) hozzászokik, megtanulja, hogy ha feláll éjszaka akkor rosszat tesz a szervezetének ezért mérsékli a reggeli merevedést így lesz hogy már fel sem kelsz rá. De ehhez addig mindegy egyes éjszakán (és nappalon, tehát 0-24-ben) hordani kell). Ha pl megszokod 1 hónap után, és rá két hétre valamiért két éjszakára nem rakjátok fel, akkor viszont majdnem elölről kezdődik a szervezet hozzá szoktatása. Ezért is jár jobban az aki tényleg folyamatosan hordja.

Szóval válaszolja a fő kérdésedre, igen, tényleg vannak akik így folyamatosan hordják. Remélem segített.

2021. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Jolvan értem.Csak azt nem értem,hogy ez miért jó?Mi a szent xarnak ilyet hordani?

Ugyértem mi izgalmas van abban ha a farkadat bezárod valamibe?

2021. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nehéz egy ilyet elmagyarázni olyannak akit ez nem izgat. Egyszerűen azt tudnám mondani hogy ízlések és pofonok. Szexben, bdsm-ben is van több tucat fétis, mindenki mást, másokat szeret ezek közül. Van akit az indít be hogy bezárja a farkát a barátnője (dominája) és ő rendelkezik vele, dönti el hogy mikor élvezhet el. Nyilván ezen emberek a legtöbb esetben teljesen szubmisszív beállítottságúak. (Lehet egyébként nő és férfi is akit izgat ha erényövben van, nem csak férfi, de persze sokkal kevesebb az ilyen nő.)

Egyébként a férfit az is izgatja, hogy egy idő után attól van folyamatos izgalomban hogy nem tudott elélvezni már egy ideje, és nem is tud, hacsak nem dönt úgy a párja. És persze ezért egy idő után mindent megtesz, amit megint csak örömmel tesz. Ez egy lelki folyamat, aki nincs benne annak nehéz megértenie. Ugyan ez igaz egyébként a másik oldalról is igaz, a nőket is egyre jobban izgatja hogy párjukat bezárják erényövbe (legalábbis kipróbálják aztán a legtöbb esetben nekik is bejön a jótékony hatása). Talán így érthetőbb.

2021. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!