Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,ha a leges legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,ha a leges legjobb barátnőtök kèrnè tőletek,akit nagyot szerettek vagy kedveltek hogy szopjátok le a pasiját előtte,ti megtennètek ezt neki?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Csak ha bejön XD viccet félre téve, nem kérne ilyet sose
2021. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Remélem a csajom megkéri erre a barátnőjét mert én benne lennék.
2021. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Napi idióta kisfiúfantázia: pipa. 😆
2021. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Bárcsak így lenne mert sok barátnője van :D :D De jó is lenne ha egyszerre vagy 4-5 lány szopná a vastag farkam
2021. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Csak akkor tenném meg ha le is fotózza és kiteszi a napiszarra.
2021. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem van ilyen.Olvastam korábban itt,hogy egy nő bele érte a barinője szájába a fèrje farkát a szülinapján
2021. nov. 5. 18:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem..
2021. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha vonzó a párja, elképzelhető, hogy benne lennék. Viszont jobban tetszene, ha közösen csinálnánk, nem csak nézné messziről. Azonban hozzátenném, hogy lehet hogy a legjobb barátnőmnek nem vállalnám be, mert ha egy kicsi esély is van rá hogy bekattan utána és én leszek a szar akire haragszik, akkor nem megyek bele. Más jó barátnővel igen, akivel ha összeveszünk, fel tudom dolgozni a veszteséget. A legjobb barátnőmet nem veszíthetem el soha, ő annyira fontos nekem.

Btw egyszer már volt ilyen szitu, sajnos azt a barátnőmet el is vesztettem (pedig vagy 3x rákérdeztem előtte hogy tuti akarja-e). Mellesleg ott tényleg csak a kedvéért mentem bele, mert nem volt vonzó a párja...sőt. De hiba volt, okosabbnak hittem a lányt, mint amilyen valójában volt.

2021. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 A barinőd akkor csak nézte,hogy szopod a pasiját? Nem szállt be?
2021. nov. 5. 19:21
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 Miért sértôdött meg Rád?
2021. nov. 5. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!