Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ilyenkor mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ilyenkor mire célozgathat? 24L

Figyelt kérdés

Egy férfi akivel flörtölgetek, meg párszor taliztam vele mostanában mindig mondja h a haverjainak is biztos bejönnék, és h így-úgy szétszednének stb.. Viszont látom rajta h bejövök neki.



Annyit hozzáteszek h a pasi elég nagyszájú, voltunk már olyan helyzetben h simán szexelhettünk volna, de vmiért ő nem akart, pedig láttam rajta h nagyon kellek neki.


Ezt a viselkedést mire véljem? Ti mikor szoktatok így viselkedni?


2021. nov. 5. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Gyere találkozz velem, én nem kerülgetnélek ;)
2021. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hàt, ez egy eléggé nem titkolt utalàs a gruppenre.


Nem tudnàm bókként kezelni a szólàsait, de neked kell tudnod, hogy ez komfortzóna-béli e szàmodra.

2021. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És az is lehet h beparázott ezért nem mert semmit sem csinálni velem? Mert előtte mindig azt hajtogatta h neki ilyen nő kell mint én akivel mindent meg lehet élni a szexben.
2021. nov. 5. 23:03
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
89%
Bàrmi lehet. Pl az is, h otthon vàrja a csaja, vagy anyu.
2021. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Most így ennyiből, smit leírtál én azt gondolnám, hogy haverjaival megdugnának. Lehet beszéltek is már róla, de ugye erre nehéz csajt találni. De ugye veled milyen jó, hogy 'mindent meg lehetne élni'.

Az meg hogy miért nem szexelt veled jó kérdés. Nincs barátnője véletlen? De az is lehet, hogy beparázott (tudod amelyik kutya ugat, az nem harap). Ezt mi pontosan nem tudhatjuk

N

2021. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem inkább nem akar a haverjaihoz vinni mert magának akar megtartani téged. De ha pl összejöttök, vagy megérteted a néppel hogy nem szabad a vásár akkor már jólérezhetné magát haverjaival és veled is 1 időben.
2021. nov. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Annyit tudok h van egy csaj akivel szexelget, de azt mondta h tőle nem akar semmi mást és tart ameddig tart.


Megkérdeztem tőle h miért ajánlgatja mindig a haverjait amikor még vele sem voltam? És vmi olyat mondott h jobb ha a haverjaival példálozik minthogy magát ajánlgatná mert az gáz.

Tehát akk azért is jön a haverjaival mindig h őt jobb fényben tüntesse fel?

2021. nov. 6. 07:10
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

"Annyit tudok h van egy csaj akivel szexelget, de azt mondta h tőle nem akar semmi mást és tart ameddig tart."


A következőnek ugyanezt mondja majd rólad.

2021. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8

Mi alapból csak szexet beszéltünk meg egymással

2021. nov. 6. 11:27
 10/17 anonim ***** válasza:

#7: Hallod ezalapján szerintem dugj mással, hagyd ezt a pasit. Azt írtad eleve csak szexet beszéltetek, akkor inkább keress mást. Biztos csinos lány vagy, ennék jobbat is találsz az fix. Ez a csávó valami elmeroggyant, mégis ki ismerkedik úgy, hogy a 'haverjaim megdugnának'? Ezt azzal indokolja, hogy gáz lenne ha azt mondaná hogy ő szeretne szexelni veled? Mi a fsz. Ennyire beszari? Szerintem sokkal rosszabb a haverjaim megdugnának szöveg, mintha bevallaná, hogy vonzónak talál. Aki ilyen nyomorék, gyáva is, attól én sokat nem várnék az ágyban. Dugni azt akar, de ahhoz bezzeg nincsenek tökei, hogy elmondja hogy kíván. Egy ilyenre van olyan nő, aki nedvesedni tudna? Mert én csak szánalmat érzek:DD De figyelj te tudod, én nőként azt mondom, keress egy igazi férfit. Ha ennek 20centis, vastag farka van, akkor se dugnék vele.

#5

2021. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!