Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megoldás lenne a sikosító?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás lenne a sikosító?

Figyelt kérdés

19 éves szűz lány vagyok és sajnos vagy nem sajnos nagyon szűk ott lent.

nedvesen is nehezen megy be két ujj, fáj is kicsit, nagyon kellemetlen és félek, hogy a barátommal így nagyon rossz lenne az első együttlétünk

bár az óvszer is sikosított, de én szeretnék venni sikosítót is

könnyebb lenne vele? nem akarom, hogy fájjon és félek is, hogy nem tudná betenni..



2021. nov. 7. 23:21
 1/2 Lachesys ***** válasza:
100%
Hát először én inkább tobb elojatekot kérnek, hangolodast, stb. Ha úgy sem tagulsz jobban az szerintem baj és akkor lehet elmennek nőgyógyászhoz, hogy minden rendben van-e ott lenn, vagy nincs valami lelki dolog, az okozhat vaginizmust pl
2021. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

El kell lazulni ha ellazulsz es elengeded magad nem stresszelsz azzal már sokan segítesz bár tudom ez zenéz. Kellő előjáték is tud segíteni a síkosító meg jól tud jönni igen, attól is sokkal könnyebb lesz.

Hidd el nem lesz ez olyan bonyolult ahogy képzeled csak szeressétek egymást és érezzétek jól magatokat.

2021. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!