Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok Budapesten olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok Budapesten olyan nőt, akivel kiélhetném az enyhe lábfétisem?

Figyelt kérdés
A rosszlányos poén most légyszi ezredjére ne legyen elsütve. A 18-30 körüli korosztály érdekel.

2021. nov. 8. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Haver ha "kiélni" akarsz azaz nem megismerni, hódítani, szimpátiát, bizalmat elnyerni akkor biz' csak rosszlányok.

Amúgy meg normál üzemmódban ismerkedj és majd HA már az ágynál tartotok ÉS olyan fokú a vonzalom akkor felhozod hogy téged az ágyban ez-az még izgatna.

2021. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem komoly kapcsolatra gondoltam, azért fogalmaztam így, de azért hivatásossal nem annyira szeretném.
2021. nov. 8. 17:09
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
#2 azt sejtettem hogy nem komoly kapcsolatra gondoltad 😅 A helyzet ettől még ugyanez, ha szimpátiát, vágyat tudsz ébreszteni akkor majd fel tudod vetni mit is akarsz addig nem. Ahogy az sem várható hogy "helló lányok dugni akarok" és máris ugranak a nők úgy lábfétisre sem fognak csak úgy.
2021. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nálam a "normál módú" ismerkedés komoly kapcsolatra megy ki. Akivel nem komoly kapcsolatot szeretnék más módon ismerkedem. És van olyan, aki nem is hivatásos, de nem is a semmiért csinálja az ilyesmit.
2021. nov. 8. 17:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor próbálj keresni egy olyat. Biztos vannak ilyen lányok, akkor meg kell keresni, de erre nyilván nem lesz recept.
2021. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#4 hát márpedig az alkalmi "felcsípés" is úgy kezdődik mint a normál mód, csak hamarabb épül fel a bizalom és a vágy - HA fogékony rá a másik fél.

Aki pénzért csinálja az hivatásos fogadd el. Ha neked csinálja pénzért akkor másnak is fogja.

2021. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én az eddigi szexpartnereimmel nem úgy ismerkedtem mint egy nővel akivel komoly kapcsolatom volt.

Jó, de nem mindegy, hogy valaki havi egy-kétszer csinálja pénzért, vagy napi ötször.

2021. nov. 8. 17:19
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked melyik esne jobban ha napi 5x csinálhatnád a lábfétises dolgokat vagy ha havi 1x-2x?


Mert ha sűrűn szeretnéd csinálni akkor szerintem is az a jobb megoldás, hogy találsz erre egy barátnőt akivel ezt megoszthatod és a szerencséd van ő is vevő lesz a dologra csak tálalás kérdése az egész.

2021. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Értem, de én azért gondoltam online megbeszélni és egyből ezzel kezdeni, hogy elkerüljük a fölösleges köröket. Szóval azért írtam ki, hogy aki vevő erre azzal megbeszéljük a szükséges dolgokat.
2021. nov. 8. 17:49
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 ha abban "jó vagy" hogy sima sexre "online megbeszélni" felcsípj csajokat akkor talán lábfétisre is menni fog. Megjegyzem, online csajozni sokkal nehezebb mint élőben és időigényesebb is.
2021. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!