Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Tényleg léteznek 20+...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg léteznek 20+ éves lányok akik még szüzek és jól is néznek ki?

Figyelt kérdés
Én 23F vagyok és nem igazán hiszem😁

2021. nov. 8. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne? Annyiféle ember van a földön, annyi személyiség. Miért kéne mindenkinek ugyanakkor dugni. Meg aztán még úgy is hogy szép lány, lehet valami oka, amiért nem tudott szexelni. Attól hogy valaki csinos, még lehet sok más problémája, ami megakadályozza a szexben. De lehet egy sima döntés is.
2021. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
N e m
2021. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Én 23 voltam, mikor elvesztettem. Ahogy az első válaszoló írja, a jó külső önmagában még qrva kevés egy párkapcsolathoz (és ebből kifolyólag a szexhez). Maga a szex érzelmek nélkül pedig soha nem izgatott annyira, hogy belemenjek vagy ilyesmit keressek, inkább megvártam, ameddig megtaláltam a minden téren megfelelő partnert.
2021. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ös mindig az ilyen típusokról álmodtam.. Azt hittem ez a valóság, ezt képzeltem el magamnak hogy ilyen a világ..

Tévedtem

2022. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!