Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha csináltatok már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha csináltatok már a telefonotokkal titokban fényképet idegen szép nőről, hol sikerült, és észrevette a hölgy? Mi fogott meg a nőben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 10:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igazából konkrétan nem fotózgatok idegeneket, de facebookon szoktam nézegetni a képeiket. Szeme, mosolya az ami megszokott ragadni.
2021. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Én már több ilyen fotót is készjtettem szép nőkről. Buszmegállóban, áruházban, mikor épp hol pillantottam meg őket.
2021. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Melyik nemhez tartozik a kérdező?
2021. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem vagyok ilyen aljas gyökér.
2021. nov. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak középsuliban fotóztam le az egyik diáklányt hátulról mert passzos ruha volt rajta és jó formái voltak
2021. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Villamoson akartam egy csajsziról. Nem vette észre, de nem is sikerült a mutatvány. Mindene megfogott. Öltözködés (visszafogott), szexi alak, szép mosolygós arc barna szemekkel.
2021. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Emberek, hogy lehettek ilyen véglények?
2021. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Haver ezzel bizonyos emberek szarrá keresik magukat amúgy... :)

Mellesleg a fotózás egy hobbi, bármi vagy bárki lehet az alany.

Youtube tour videók, mikor bemutatnak egy várost pl, tele vannak ilyen idegen női vágóképekkel.

2021. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

8

Tudod ha a nő nem egyezett bele hogy a szoknyája alatt suttyomban fotózod, az bűncselekménynek minősül, Ázsiában nem véletlenül nem lehet kikapcsolni a telefonokban a fényképezés hangját.

És egy kérdés, ha a te lányodat vagy nődet fotózná így valaki suttyomban, úgy hogy még nyereségre is szert tesz rajta, neked milyen érzés lenne?

Amúgy ha az én nőmmel csinálna ilyet valaki, nem csak a telefonját törném el, hanem a kezét is.

2021. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Ja mert te vagy a világ legerősebb embere is mi? Nem csak az igazság bajnoka... :) Én senki szoknyája alá nem pislogtam még be és hasonlót sem írtam, szimpla fotóról beszéltem, de mindegy, te ezt is sokkal jobban tudod világ kapitánya... :D Legyen szép napod, rád fér! :)
2021. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!