Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Küldtem egy meztelen képet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldtem egy meztelen képet a barátomnak, es o tovabbkuldte!?

Figyelt kérdés
nagyon el vagyok keseredve. nem is tudom, hogy ezek után mit kezdjek ezzel a sraccal. küldtem neki meztelen, erotikus képeket. tovabbkuldte az egyik haverjának, ezt onnan tudom, hogy beleolvastam a beszelgetesebe, amikor o otthagyta a telefonját. 6 honapja járunk. teljesen ki vagyok akadva. nagyon szeretem ezt a srácot es fuggonk is tőle érzelmileg. mit tehetnek???? szakitok vele, ez nem keres, viszont nem akarom, hogy a képek tovanbterjedjenek. :((
2021. nov. 9. 16:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az erotikus kép küldés olyan, mint a covi. Nem állíthatod meg a terjedését, és nem is védekezhetsz ellene. Cili ✌️
2021. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%

#9: Jesszus ember, ha nem értesz hozzá, akkor ne hordj össze hülyeséget. Nem is értem honnan szedted ezt a baromságot.

A kérdező személyiségi jog megsértése miatt indíthat pert, ez a polgári jog

2021. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
*polgári jog körébe tartozik, nem pedig büntetőjog
2021. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%

12.-re.


10.-ként ezért is ajánlottam mellé a zsarolást is megemlíteni a rendőrségen. >:)

2021. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#14: Értem én, hogy jópofa lenne ezt bekamuzni, de a kérdezőnek kell bizonyítani ezt, amit meg nyilvánvalóan nem fog tudni, ezzel meg csak magát sodorná szarabb helyzetbe
2021. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Mivel te küldted önszántadból egy masodik félnek így lemondtál a személyiségi jogaidról a képekkel kapcsolatosan.Sehol nem irtad le,hogy felhasználni,továbbítani tilos.Ettől kezdve legfeljebb te fogsz felelni,mert más telefojába való kutakodás valóban az "illetéktelenek személyes információkhoz valo hozzáférese" engedély nélküli, személyes jog megsértése.

Hát ennyi eszed volt.

2021. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

#16: Ez hatalmas ökörség, minek szólsz hozzá, ha nem tudsz srmmit a témáról? Azzal, hogy valakivel megisztasz egy képet, nem járulsz hozzá, hogy ő ezt továbbküldje. Ez automatikusan tilos, nem kell semmit mondani vagy leírni stb. Aki engedély nélkül továbbít egy fotót, már személyiségi jogot sért vele.

Azt meg főleg nem tudom honnan szedted ezt az 'illetéktelenek személyes információhoz való hozzáférését':DDD

Szerintem te csak egy féreg pasi vagy, aki védeni akarja a fajtáját azzal, hogy félrevezeted a nőket, nehogy felelősséget kelljen vállanotok a tetteitekért:)

Vagy a másik opció: irdatlan hülye vagy.

2021. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nagy butaságot csináltál!

Egy pár évvel ezelőtt volt egy előadás sorozat a hozzád hasonló fiatalok számára "az internet nem felejt" címmel. Ha rá Googlizol még megtalálod.

2021. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17#

Mellément.

A hülye te vagy.

Ne szolj bele ,ha még ennyit sem tudsz.

De hogy némi vilagossagot vigyek a sötét agyadba:


"postafiókba történő illetéktelen behatolás a magántitok megsértésének, illetve számítástechnikai rendszer és adatok elleni bűncselekménynek számít, ami általánosan egy évig terjedő, nagy értékű (500 millió forint feletti összegnél) kárt okozó adatlopásnál- és visszaélésnél pedig kettőtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel sújtható. Ormós"

2021. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19: Meddig égeted még magad? Azért nem kell jogásznak lenni ahhoz, hogy valaki 3 mondatot legalább nagyjából értelmezzen. Szövegértés az általános iskolai snyag.

Nagyon szépen idéztél valamit, de az nem tűnt fel, hogy ebben nincs benne az a kifejezés, amit használtál, mivel olyan nem létezik?:) Ez amit idehánytál, keresésem alapján egy Origo-s cikkből van (lol). Had ne mondjam mennyire ciki.

Az a kifejezés mellesleg nem szúrta a szemed, hogy POSTAFIÓK? az úgy nem zavart egyébként? Vagy tudod egyáltalán mit jelent? Nem baj ha nem, segítünk, csak ha buta vagy, ne osztogass tanácsokat.

2021. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!