Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmindjam neki vagy ne azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmindjam neki vagy ne azt, hogy amiert kialszik benne az a tűz, engem is kiolt?vagy simán szakítsak?

Figyelt kérdés

Képzeld el azt a szitut mikor olyannal találtok egymásra akivel mint a drog beüt egy mindent elsöprő szerelem, elotte meg a kemia vadul tépitek le a ruhát, irto vad forro a szex, es az agyatok is teljesen ki van sülve szédületes a szex aztan a szerelemmel sem a földön jártok.


Aztán telik mulik az idő, a férfi féltékenykedni kezd veszekedések jönnek, megtorik a varázs a párjában csak hibákat keres bosszubol kifelé kacsintgat elromlik az egész.

A fériben elveszik a tűz, a szerelem.

A nőben él.


A beszélgetések ertelmüket vesztik, a srác továbbra is fokozatosan elhidegul, bizonytalan, rideggé válik.


És szóval még ő akarja a szexet, úgy, hogy engem jóformán kiolt teljesen.



Hasonlit ahhoz mondjuk mint amikor buliban mindenki iszik vagy be van állva, mindenki jol erzi magát, csak ő nem, es vele kell beszélgetned veletlen. Aki nincs veled egy hullámon.


Nem érti miért ódzkodom a szextol ha az vele nekem jo.

Mindig mondtam neki hogy imádom vele akkor hogyhogy nem akarom újabban, biztos pasizom.



Nos mivel ahogy irtam beszelgetesnek nincs ertelme, mert egy beszélgetés erzelmeket tüzet szenvedelyt azt nem fog soha csiholni, (mondta hogy nincs benne, elmult belole, értsem meg), es ez miatt nekem a szex kb olyan mint a nekrofilia mintha egy "halott" erzeketlen emberrel szexelnék, van ertelme nekem errol bàrmit is mondanom neki, vagy hagyjam abbqn a hitében hogy biztos pasim van azert nem akarok vele szexelni? Vagy hazudtam eddig hogy jo vele a szex? Mert ilyenekre gondol csak.


Azaz kaocsolatbol vált szexkapcsolatban kellene nekem kapálózni ha ugysincs értelme?


Mondtam neki szex ugyis lesz mert ugyis rávisz engem a kenyszer (csak a natur ösztönök),ezeket nem mondtam: nem bizom magamban hogy ne szexelnék vele, mert ismerem magam, hogy kell a szex úgyis, es legalább neki nagy f.rka van, de amugy teljesen kioltott a srác.


Ez a vadság szenvedély mással valahogy nem jon, más pasi erre keptelen amit a baratom nyújtott az elején. Probáltam mar mással lenni, nincs bennuk sem az a tűz, üres a legtöbb pasi belul. Igy csak szexre inkább a mostanit választom.



Szoval elmondjam ezt neki egyaltalán, beszéljek én egy kvázzi erzrketlen "halottal" ha ugyis felesleges?



2021. nov. 10. 08:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%
Egyik szavaddal ütöd a másikat.
2021. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Azaz hol mit?
2021. nov. 10. 08:38
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Mi vaaaaaan?
2021. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Roviden az ertetleneknek:


Az egyik hideg rideg erzeketlen lesz a kapcsolatban, es igy kellene vele szexelni. Es nem érti miért ódzkodom a szextol ha az addig jo volt. Persze mert volt benne tűz energia vadság mintha be lennétrk drogozva.

Most meg sima szex menne, mint egy idegennel. Az a szerencseje csak hogy jobb az ágyban mint a tobbi. Kulonben dobnam a fr.ncba.


Amiert a srac nem erti miert odzkodom a szextol igy, kell nekem magyarázkodni vagy ugyis felesleges mivel ugysem fog attol tuzbe jonni meg szeretni?

2021. nov. 10. 08:47
 5/31 anonim ***** válasza:
Leszokott a drogról, ennyi.
2021. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Pontosan vegre vki erti, átvitten igen ez!!

De a masik drogozik.


Es egy drogosnak egy nem drogossal olyan kiabrandito lennie.

2021. nov. 10. 08:51
 7/31 A kérdező kommentje:

Ha elmondanàm neki valszeg annyi lenne a válasza: értem.


Most hogyan csinaljam tovább az egészet?

Ha lenne is masik pasim vagy nincs bennuk meg valami, vagy ha meg is lenne, az ugyis elmulik.


Azaz hogy éljek en "drog" nelkul, ha a pasikban vagy nincs vagy ugyis kialszik a tűz es ha nem is a mostani pasimmal de barmelyikkel is csak lagymatag sima szexben lehet csak reszem hosszutávon?

2021. nov. 10. 08:54
 8/31 A kérdező kommentje:

Nem birom elengedni azt a felfokozott állapotot amikor "megáll minden", vadság szenvedely van es csak ti ketten es a fold felett jártok. Es szerelem repkedés vad szex.


Es ehelyett gépi d.gás a mostanitol meg másoktol csak amikkel be kell érnem.

2021. nov. 10. 08:57
 9/31 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban egy idő elmúlik a rózsaszín köd, a tűz. Kettőtökön múlik hogy fel tudjátok-e rázni a kapcsolatot vagy sem. Beszélj vele őszintén, találjátok ki együtt mit kéne annak érdekében csinálni hogy vissza jöjjön a tűz a kapcsolatba. Ha nem hajlik rá, nem érdekli a dolog akkor én a helyedben szakítanék mert ez csak időhúzás. Ha rideg, érzéketlen a párod nem is értem miért vagy vele. Eleve a szex sem működik és a szeretetét sem mutatja ki. Akkor ennek mi értelme?
2021. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Már beszeltunk. Mondta hogy benne elmult fogjam fel.


Szexre szuksegem van, csak ez tart már hozzá csak. Es azert hozzá, mert más eddig sz.rabb az ágyban mint ő vagy másnak elég 1-2 alkalom, a baratomnak meg nem. Éveken át is d.gna es barmikor.


Mas pasival irto nehez ez miatt.

Vagy nem is jók az ágyban, vagy huzamos szexkapcsolatra se képesek, plane nem monogámak mint a mostani, azaz lehet fertozéseket is kapnék másoktol.


Barátom szerelem meg ugye nincs.

Ismerkedem de a legtobb srácon már ranezesre is latszik hogy nem egy dominans ferfi, aki le fog "tarolni"es szétb.sz, hanem amolyan pipogya balfék mamlaszok, vagy a hulyék nekem arrol beszelnek hogy tobbes szex meg akármi. Azt se tudják mi az a vad szenvedelyes szex 2 ember közt, hogy azt speciel egy 3.csak elrontani tudná.


Szoval nincs lo.

Ennyi az ertelme vele.

2021. nov. 10. 09:11
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!