Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, nok! Mas is elvezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nok! Mas is elvezett mar el igy?

Figyelt kérdés

Mar harmadjara tortenik meg velem, hogy maszturbalas kozben mar kezdtem kozeledni a csucshoz, de meg nem akartam elelvezni, ezert elvettem a kezem a puncimrol, de azt vettem eszre, hogy ha az alhasamat kozvetlenul a szemeremdombom felett elkezdem masszirozni, az nagyo jo erzes, es igy elveztem el.

Eloszor nagyon furcsa volt, hogy ugy elveztem el, hogy hozza sem ertem a puncimhoz. Igaz, hogy mar fel voltam izgulva, de nem ertem, hogy lehetseges ez? Csak az alhasamat (kozvetlenul a szemeremdombom tetejenel) massziroztam, nyomogattam, koroztem kb mint ahogy a csiklomon szoktam csak erosebben, es egyszer csak elmentem.

Massal is volt mar ilyen?



2021. nov. 10. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is ilyen a párom nem tudom mitől lehet de neki is be válik ez és amikor ujjazom vagy nyalom akkor néha oda teszem a kezem és amikor be hatolok a puncijába akkor is néha nem tudom mi lehet ez de tényleg nem kamu


f28

2021. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A g pontodad sikerül maszíroznod hasfalon keresztül szerintem. Nekem is volt párszor ilyen. 25L
2021. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen nem történt, de mikor masztiztam és még nem akartam elélvezni akkor elvettem a kezem és attól élveztem el ahogy össze szorítottam a hüvely izmomat.
2021. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én edzés közben szoktam élvezni, úgy hogy hozzá sem érek a puncimhoz.

Ez sokkal kellemetlenebb :)

2021. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
#4es, és mit edzel?
2021. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kipróbálom:)
2021. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőm csikló izgatással tudott elélvezni, már a határon volt amikor hallottam, hogy jön le az emeletről a lánya (nem jött be a szobába), abbahagytam az izgatást és elvettem a kezem, Ő meg magától pár másod perc alatt elélvezett, én is furcsáltam.
2021. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmm ma is tanultam valsmit:D eskü ezt legközelebb kirpóbálom.

Amúgy becsapós lehet, mert pl ha nagyon a végén jársz már, kb 1-2 másodperccel az orgazmus előtt, akkor hiába veszed el a lezed, már elindult annyira a folyamat, hogy lesz orgazmus. Legalábbis én 1-2x csináltam ilyet, mert mondjuk húzni akartam az orgazmust, de nem sikerült mert utána már elélveztem. Szóval nem tudom neked mennyi idő telt el miután elvetted a kezed, de simán lehet hogy semmi köze a hassimogatáshoz és akárhova teszed a kezed, elélveztél volna.

N

2021. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! :D


#7 #8


Ertem mire gondoltok, de nem, nem ez tortent, ha nem nyultam volna magamhoz, biztos hogy nem elvezek el, mivel kb 20-30 masodpercig massziroztam a hasam mire elmentem.


Aki azt irta, hogy kiprobalja: majd irjatok meg hogy sikerult-e! :D

2021. nov. 10. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Súlyzós edzések közben jön az orgazmus, amikor a hátizmaim vannak “porondon”
2021. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!