Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az Ace Ventura...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az Ace Ventura befolyásolhatta az akkori gyerekeket szexuálisan?

Figyelt kérdés

Ugye az Ace Venturának volt pár afférja az Einhornnal, és mivel egy valódi nő játszotta a szerepet ezért senkinek nem tűnt fel semmi.

Aztán a végén kiderült, hogy igazából ő a Finkle, és mutatták is a bugyiban, hogy farka van. Aki ezt akkoriban gyerekként látta és esetleg vonzódik a transzikhoz, annak lehet köze ehhez?


2021. nov. 10. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, emlékszem amikor gyerekként láttam a filmet, de én nem értettem, azt sem tudtam hogy léteznek transzik, azt hittem csak férfi és nő létezik.
2021. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy gyerek szerintem a legtöbb esetben fel se fogja vagy ha mégis felfogná, akkor se fogja egy film megváltoztatni a szexuális orientációját vagy nemi identitását.

Ezzel volt tele pár hete a média. A gyerekek nem attól lesznek transzneműek vagy melegek felnőttként, mert láttak egy tarnszit vagy meleget az utcán vagy egy filmben.

2021. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyen könnyű lenne szexuális irányultságot, vagy bármit befolyásolni, akkor tele lenne a világ homikkal és sorozatgyilkosokkal.

Ez az egész védjük meg a gyerekeket a szexuális propagandától, csak valami túlhypeolt baromság.

2021. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem befolyásol. Kiskoromban is néztem horror filmeket még sem lettem sorozatgyilkos
2021. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek. Kisebb koromban elég durva yaoi-fanatikus voltam (japán férfi-férfi páros), az erotikus történeteket/képregényeket is habzsoltam, meg a sima romantikusakat is.


Nem lettem meleg.

2021. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogyne mindenképp.
2021. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
69%

Én mindig csak részleteket láttam a filmből. Egyszer néztem végig. Az a karakter kifejezetten gyomorforgató volt (Akkoriban azt se tudtam mi az a transzszexualitás. Amúgy az a karakter nem transzszexuális).


Aki a karakter miatt vonzódik a transzneműekhez, az valójában a férfiakhoz vonzódik, akik szeretnek nőként kinézni.


A karakter nem érzi magát nőnek. Ez a karakter gyűlöletből, bosszúból alakíttatta át magát nővé. Dehát nem transznemű.



[Nemrég esett le nekem az aranyeres jelenet. Régebben sem tudtam elképzelni, az a jelenet mi lehet. De már rájöttem XD]

2021. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!