Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnék itt találni izmos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnék itt találni izmos, erős, domináns hölgyet?

Figyelt kérdés
Ha itt nem, akkor hol? Nagyon izgatna, ha ég, domináns nő porig alázna. És izmos alatt nem a "lemegyünk heti egyszer a konditerembe, mert kell az instára a kép" csajokra gondoltam, hanem a ténylegesen edző, izmos lányokra

2021. nov. 10. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem
2021. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Ilyesmi engem is érdekelne.
2021. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Én 184 cm vagyok, és 93 kg, kondizok is, legfőképp a magasságom miatt kerülnek a férfiak. De meghallgatlak.
2021. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Itt nem túl valószínű... próbálkozz a pixie-n, de ha van is fent erősebb testalkatú domina igen erős lesz rá a "kereslet" (minden dominára az, mivel sokkal több a szubjelölt próbálkozó mint a domina).
2021. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Persze. Csak fas za van.
2021. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Ennyi öröm legyen a nyomorult életetekben, hogy lepontoztok
2021. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
6. A te nyomorult életedben meg annyi, hogy ide írogatsz hülyeségeket.
2021. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
Kemény beszólás, de hát mit is várok az itteni közösségtől, feltett egy kérdést amire válaszoltam, erre valamék nyomorult lepontoz🤣 ennyi örömötök legyen
2021. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
8. Az itteni közösségnek te is része vagy, tetőled is olyan, amilyen. Sokan pontoztak le, ha megnézed. Ez az oldal már csak ilyen. Nem fog midnenkinek tetszeni a válaszod, írj bármit. Ez az életben mindenhol így van, hogy nem mindenkinek jön be a véleményed, vagy amit mondasz. Ezek szerint eddig burokban éltél, és még nyomorékoknak nevezed azokat, akik véleménye eltér a tiedtől, és rosszat kívánsz nekik. Ezen neked kellene inkább elgondolkoznod.
2021. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyátalán nem érdekel amúgy 😂csak ugy megjegyeztem, de tudod, engem nem zavar ha valakinek nem tetcik a valaszom, de eza pontozás teljesen értelmetlen:D mindegyis
2021. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!