Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők ciklusa és a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ciklusa és a szexuális vágyuk hogyan alakul egymáshoz képest?

Figyelt kérdés
Ha nincs ilyen általános megfejtés akkor azzal is beérem ha egy adott nő (te/a barátnőd) változását leírod.

2021. nov. 11. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Elvileg peteéréskor kívánjuk nagyon a szexet, de sokan menzesz előtt és alatt is megvadulnak:D teljesen egyedi tud lenni. Nekem nem rendszeres és nem pontos a cikusom, így én mindig ugyanannyira nagyon kívánom:D egyedül menzesz előtti 1-2 nap és a menzesz első 2 napja kivétel, mert akkor kb úgy érzem ott halok meg valaki hívjon papot:D
2021. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, mert én pl. Jobban kívánom a szexet, mikor menstruálok. Nem tudom a többi nőnél is így van e. Meg az azt követő napokban is erős a vágy, aztán csökken. 28/N
2021. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában ovuláció alatt megnő a libidó, de nekem menstruáció alatt is.
2021. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
PMS-nél és mensi alatt baromira kívánom
2021. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ez kimaradt, ugyanaz mint 1#-nél. Menstruáció előtti pár nap, plusz az első 2 nap az halál. Viszont a többi napon nagyon kívánom. 2# vagyok
2021. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én peteérés hetében kívánom nagyon, meg menstruáció előtt, és alatt. Olyankor napi több se mindig elég. De a többi napon se rossz a libidóm, 1-2 naponta szexelünk.
2021. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez az ami teljesen egyénfüggő. Három csoport van, van akinek ovuláció alatt nő meg a libidója s mensi idején a béka hátsója alá (pl. mert erős görcsei vannak), meg olyan is akinek menses idején lő ki mint a rakéta. Ja és a harmadik csoport... minden időszakban ugyanúgy magas szinten van teljesen függetlenül a ciklustól 😂
2021. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, így akkor megnyugodtam hogy nem egyedi eset az amit egy hölgy ismerősömnél tapasztaltam. (miszerint mensturáció alatt is majd megbolondul :) )
2021. nov. 11. 17:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Én mindig ugyanúgy kívánom. Kivéve mikor megvan, mert nagyon-nagyon görcsölök.

Állítólag a férfiak is jobban kívánják az ovuláló nőt, közben meg szerintem mindig ugyanúgy kívánják az adott csajt.

A férjem viszont megjegyezte, hogy peteeérés alatt finomabb vagyok odalent. Gondolom ez is valami evolúciós dolog.

2021. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak menzesz utani par napban alacsony, amugy mindig extra magas
2021. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!