Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy "lightosan" domináns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "lightosan" domináns lánynak mennyire kizáró ok ha egy srác korábban rendszeresen fizetős dominákhoz járt, sőt egy ideig egy domina szolgája volt?

Figyelt kérdés
Külföldön éltem 4 évig, és mivel a munkámból kifolyólag párkapcsolatra nem igazán volt lehetőségem, dominákhoz jártam, és az egyik Úrnőhöz olyan sokat, hogy megkedvelt így egy nyár idejére a teljes értékű szolgája lehettem, ez egyfajta megtiszteltetés volt nála sokan vágytak a szerepre. Rendszerint a napom abból állt hogy amikor épp nem a munkahelyemen voltam akkor nála takarítottam a bdsm szobáját, vagy házimunkát végeztem, kertimunkát, bevásároltam, sofőrködtem neki, meg mindent amit el lehet képzelni, illetve elvitt több rendezvényre is magával.

2021. nov. 11. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne bele hogy ezért fizettél.
2021. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan fizettél is érte akkor nem annyira fancy... Ezzel együtt a BDSM terén nem ítélik el annyira nagyon a profi, minőségi szolgáltatás igénybevételét (ha nem minden hónapban másnál jártál) mint a normál kapcsolatoknál. Az más kérdés, hogy a vágyaknak is egyeznie kell, illetve a szimpátiának is fenn kellene állnia. Amit leírtál az meg nem "light" BDSM hanem eléggé hardcore DS viszony.
2021. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Az alárendeltséggel semmi baj, de hogy fizetsz is érte... hááát. Úgy gondolom te egy palimadár, vagy lelketlen ösztönlény lehetsz.

A másik oldal, a megélhetési domina... na az meg a legalja. Épeszű ember messzire elkerüli őket. Attól hogy sub valaki, ne legyen már teljesen hülye.


Bocs, ha túl őszinte voltam!

2021. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem menő, hogy ezt így ki tudtad érdemelni. Egy jó ajánlólevél lehetne ez számodra, pláne úgy, ha a “lightosan” domináns leányzó képben van azzal, hogy mennyire ramaty a felhozatal szolgákból. Szubokból Dunát lehetne rekeszteni, ellenben az igazi, jó szolga ritkaság. Nyilván mind jónak tartja saját magát. Alázatosnak, odaadónak, lelkesnek, kitartónak, stb. kellene lenniük, közben pedig csak a csontodat rágó energiavámpírok, akik a pénzükkel együtt is értéktelenek mint szolgák.

Ezért nyugodtan lehetsz arra kicsit büszke, hogy te valahol, valakinek már jól teljesítettél szolgálataot (függetlenül attól, hogy fizettél-e a rád pazarolt időért).

2021. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!