Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nem normális,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nem normális,ha gáznak érzem,ha engem akar kényesztetni a párom?

Figyelt kérdés

Nálunk csak orális sex van egyenlőre és mindig csak én kényesztetem őt, mert tartok attól,ha ő engem kielégít,h akkor én nem fogom tudni őt. (Mert volt már rá példa)



Valamint,mindig meg kell játszanom,h élvezem. Baj ha meg mondom neki,h a sokadik próbálkozásból csak 2x élveztem igazán?😅 nagyon megbántanám vele?


2021. nov. 12. 17:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő*
2021. nov. 12. 17:18
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Néma gyereknek anya se érti a szavát.
2021. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szólsz nem változik semmi, és egy idő után biztos szakítottak.

Ha szólsz max lesz belőle egy 2 napos molyszünet és utána megpróbálja összekapni magát.

A döntés és a felelősség a tiéd.

2021. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Olyan jó, hogy még vannak olyan klasszikus felfogású nők, akik szerint a szexben csak az a dolguk, hogy a férfit kielégítsék és gyermeket szüljenek, és ezért még a saját gyönyörüket is feláldozzák ^^
2021. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Tyűha...hát jól nem fog esni neki az biztos. De elkellene, illene elmondanod neki, mert így azt hiszi, hogy minden oké.
2021. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szóltam neki, nem egyszer és nem változott. Legutóbb csak kínos mosolyt láttam rajta. Tudom h nem szeret nyalni és nem is szólok,h amúgy arra vágyok. Ez így baj?
2021. nov. 12. 17:33
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Szóval csak te orálozol? Akkor mit nem élvezel? A szopást? Vagy volt hogy ő is nyalt és azt nem élvezted annyira?


Azt hogy kell elképzelni ha már kielégít akkor te nem tudod őt? A szád ugyan úgy működik vagy emögött mi a logika?


Ha a szopásról van szó akkor csináld úgy ahogy élvezed. Bár nekem is volt hogy nagyon elfáradtam meg még másnap is fajt az állkapcsom. De erről nem ő tehet.

Ha a nyalásról, akkor meg mondd meg neki mi tetszett ha valamit jól csinált. Ha jobb akar lenni akkor azokat a mozdulatokat gyakrabban fogja használni.

2021. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Szopd te meg vibrizz akkor.
2021. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Baj hát! Az hogy még csak oráloztok azt is jelenti hogy friss kapcsolat?

Én a helyedben hagynám. Ez csak rosszabb lesz ha már most nem érdekli hogy neked jó legyen

2021. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Jaj anyám, nagyon fiatalok lehettek mindketten, gyanítom 18 alatt bőven.

A gond az, ha nem beszélsz nem fogja tudni mi tetszik neked, hogyan csinálja. Az nem elég, ha csak annyit mondasz hogy nem jó. Viszont ha eleve nem is szeret nyalni, de neked az fontos lenne, akkor minek vagy vele? Később se fog ez változni, még ha ügyesebben is csinálná, akkor se akarja majd gyakran, mert nem élvezi csinálni. Keress olyat aki szívesen kényeztet.

N

2021. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!