Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csaj szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj szex közben mindig azt mondja, hogy neki mindegy milyen póz, akkor sub vagy csak nem kreatív?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg csak nekem akar jót?

Vagy szimplán csak rossz az ágyban? Egyébként jól mozog😉



2021. nov. 12. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudja hogy bármit mond, Te kirázod a pötschöd, és 3 perc múlva már alszol is! :)
2021. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki minden mindegy 😉
2021. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Vszeg számára nagyjából egyforma az összes pózban az élvezet, ezért nem gondolja fontosnak, hogy ő döntsön ebben. Azaz.. neki mindegy. :D

Nem hiszem, hogy ezt túl kée bonyolítani.

2021. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, nem érdekli a szex, csak mielőbb túl akar lenni rajta.
2021. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt szoktam mondani, és az összes ok igaz rám, amiket felsoroltál.
2021. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5#

Ezt pontosan h érted?

Melyik a főok?

2021. nov. 12. 23:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen főok, az összes igaz. Sub is vagyok, béna is, és azt is szeretném, ha a fiúnak jobb lenne, akár csak azáltal is, hogy ő választ pózt.

Illetve az én esetemben mégegy plusz ok (bár ez inkább csak a bénaságomat magyarázza meg): feldolgozatlan trauma miatt nagyon gátlásos vagyok, és nem merek semmit se csinálni, se mozogni, se kérni valamit, és úgy érzem, hogy nem érdemlem meg, hogy a fiú velem foglalkozzon.

2021. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ágyban domináns férfi vagyok, ha egy nő ilyet mond akkor egyrészt tart valamitől másrészt szubmisszív. Csináld úgy ahogy neki és neked is jó, mert neki mindegy!
2021. nov. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!