Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalom előtt beszélgette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom előtt beszélgettetek arról, hogy milyen lesz majd együtt, vagy csak megtörtént, és ennyi?

Figyelt kérdés
És ha beszélgettetek róla, akkor miről? Hogy ki mit szeret... Stb? Vagy arról csak később?

2021. nov. 14. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen beszélgettünk, hogy hogy szeertné, mire szeretné,ha figyeljek stb Mi lesz majd, mit szertne, pl volt oylan lány, kai kért pezsgőt, hogy ellazuljon, ezeket megbeszéltük. F
2021. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább közvetlen az első szex után szoktam, mert akkor be tudom határolni mennyire viselkedett tapasztaltan, és az alapján tudunk beszélni a továbbiakról
2021. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már biztosan tudtam, hogy szex lesz, előtte el mondtam neki, hogy szűz vagyok, ez a helyzet. Ezt mindenképpen tisztázni akartam, mielőtt nekiállunk.
2021. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lánnyal akivel alakult intimebb viszony, volt szó ismerkedés elején a sexről. Azonban valaki nagyon nyitott volt rá, valaki kevésbé. Embert függő, ki mennyire hajlandó megnyílni ezen a téren az elején.
2021. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélgettünk nagyon sokat, mert akkor màr nem csak a pasim hanem a legjobb barátom is lett, 6 hónap után feküdtünk le és semmi nem volt tabu téma. Mindketten megbeszéltünk mindent, ha ez nincs meg nem lett volna akkora harmónia köztünk.
2021. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!