Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan nőről, aki 23 évesen veszítette el?

Figyelt kérdés

Korábban semmilyen szexuális tapasztalta nem volt.

Mit mond ez el róla? Mennyiben lehet más, mint azok a lányok, akik átestek rajta 14-19 évesen, "annak rendje és módja szerint"?



2021. nov. 15. 00:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Biztosan meg van a maga oka, számomra teljesen semleges.
2021. nov. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Hogy mit gondolok? Hogy már nem szűz. És hogy semmi közöm hozzá. Neked sincs.
2021. nov. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10%
Ha jó csajról van szó, akkor fura nagyon.
2021. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

15 évesen vesztettem el. Azóta kb minden nap szexelek. Akkor én most ribbanckurrva vagyok?

(9 éve ugyanazzal vagyok, aki ma a férjem)

2021. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%

14 nem nem vagy ríbancqurva akkor lennel az ha azóta sem állapottál volna meg!

Itt nem is a korról van szó hanem a párkapcsolat kialakításáról mert nem mindegy hogy úgy szexelunk hogy előtte nem volt semmi és csak az állatias osztonnek engedünk vagy hogy ha úgy amikor valakivel tényleg komfortot érzel! Csak hát tod ze vagy a ritka kivétel mert ez nem megszokott hanem qurva ritka!

2021. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!