Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki mit tesz a szexualitásának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tesz a szexualitásának fejlesztése érdekében? Tantra, intim torna, partnerek száma, mindful masturbation vagy bármilyen más ötlet jöhet.

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Sokat dugok.
2021. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem a partnerek számától függ, h ki mennyire jó az ágyban. Amiben nekem (szerintem) fejlődnöm kell, az a lazaság (kicsit merev vagyok, és feladatként tekintek az együttkétre) s hogy többször hagyjam a dolgokat úgy, ahogy vannak (ne igazitsam meg a lepedőt, párnt, vagy a partner testét magamon/ágyon).

Talán picit önzőbbnek (de nem ez a jó szó) kéne lennem,ám ez még nem megy autentikusan.


O igen: Meg kell tanulnom teljesen kizárni a külvilágot, a partner előtt pedig kevésbé gátlásosnak lenni. Szinte soha nem merem egészen másra bízni magam. Mindig figyelek. Mindenre (zaj, fény, mozgás) Ez fontos lenne.


Úgy az emocionális és technikai részem szerintem rendben vannak. Az ejakulációmat is egész sokáig képes vagyok elhúzni.


Tantrán meg ilyeneken nem gondolkodtam, az nyilván 2 fokozattal magasabban van mint én. Mondjuk nem ártana egy partner sem (nő), akivel kötelezettségtudat és szervezkedés nélkül lehet gyakorolgatni, akár hétköznap esténként is

2021. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Rendszeresen eljárok swingerbe és privát partikra, BDSM szeánszokra. Ja nem a fejlődésem érdekében teszem, hanem mert élvezem 😂 Tanulni nem így tudsz, hanem ha folyamatosan levonod a konzekvenciákat, s képes vagy átlépni a saját árnyékodon, nem szállsz el magadtól s megvan benned a megfelelő alázat hogy bármeddig tanulsz, bármennyit is tapasztalsz akkor is van még mit tanulni.
2021. nov. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én idén leszek negyven éves és azt találtam ki magamnak ajándéknak erre az évre, hogy éppen ebben szeretnék fejlődni, pláne, hogy másik emberrel még mindig sosem éltem át orgazmust (értelemszerűen nőként), pedig 18 éves korom óta élek nemi életet és többnyire komoly párkapcsolatokban, bár volt sok kalandom is, szerencsére szinte csak jó élményeim vannak a szexből és a mostani szerelmem megtanulta a magvesztés nélküli férfiorgazmus módját is, amivel már kétszer nagyon közel jártam az orgazmushoz, de általában vagy az ő vagy az én türelmem fogy el hozzám, sajátmagamhoz. Ezért amikor beléptünk ebbe a naptári évbe és én rémülve konstatáltam, hogy betöltöm a negyvenedik évemet idén, kitaláltam, hogy legalább két kurzust szeretnék elvégezni éppen ilyen témában, pont a fejlődésem céljából, nagyon érdekel a tantra, a tantrikus szex, az energiák világa, a csakrák, mert szerintem ebben van a kulcsa annak is, hogy hogyan tudok a partneremmel is a gyönyör végső állomására jutni. Szerencsére egyedül már többször is eljutottam a csúcsig, ami rendkívül megnyugtató információ a magam számára, hogy nem szervi bajom van, hanem ki tudja, mi (kizárásos alapon lelki... :D ) és épp most egyezkedünk egy tantrikus szex oktatóval arról, hogy mit tud nekünk ajánlani a fejlődésünkhöz, amit rettenetesen várok már! :)


Mivel a kedvesemnek most nyáron volt a születésnapja, az enyém meg télen lesz majd, azt is kitaláltam, hogy két kurzusra is menjünk el együtt ketten, most főleg az ő igényei szerint, amit ő szeretne tanulni, mondta, hogy a gátlásairól és a kommunikációról, hogy jobban kommunikáljunk, jelentsen ez bármit is, én meg értelemszerűen a hogyan juthatok el vele együtt is az orgazmusig kérdéskörbe.


Olyan boldog vagyok már csak azért is, hogy nem vagyok egyedül, pláne, hogy ilyen nagyszerű emberem van, aki szintén akar velem tanulni, hogy hiszek benne, hogy ez a kulcs a vele való orgazmusomhoz is, hogy mindketten akarjuk és ezért pénzt is fizetnénk, hogy valaki tanítson meg minket arra, hogy hogyan lehetünk jobbak együtt! :) Ha érdekel valakit, akkor majd megírom, hogy mire jutottunk ezzel, milyen kurzusokat találtunk és végeztünk, bár már szólok, hogy külföldön élek, tehát ajánlatokat nem várok, köszi! :)


Azért is mérhetetlenül boldog vagyok, hogy az internet világában élünk már, amikor szinte mindenre lehet választ találni, meg bármilyen kérdést is feltehetünk itt is, akár anonim módon is bármiről, mert hiszem, hogy így halad előre a világ! :)

2022. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!